آموزش و سرگرمیسرخط

نحوه نگه داشتن گوشی درباره شخصیت شما چه می گوید؟

شاید فکر کنید طوری که گوشی تلفن همراه را در دست می گیرید، چیزی جز یک ترجیح شخصی نیست اما بخشی از وجودتان را آشکار می کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ شاید فکر کنید طوری که تلفن همراه مان را در دست می گیریم، چیزی جز یک ترجیح شخصی نیست اما به گفته ی کارشناسان همین کار به ظاهر ساده می تواند از چیزهای بزرگ تری پرده بردارد.

اول به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید کدام یک از آن ها طوری است که شما تلفن همراه تان را در دست می گیرید. با خودتان صادق باشید و همانی را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی را به شما دارد.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی واقعی با انتخاب رنگ مورد علاقه

شخصیت شناسی بر اساس نحوه نگه داشتن گوشی در دست

حالت شماره ۱

رایج ترین حالت، تصویر شماره ۱ است. در این حالت، تلفن همراه را با یک دست نگه می داریم و از انگشت شست همان دست هم برای کار با آن استفاده می کنیم.

اگر تلفن همراه تان را به این شکل در دست می گیرید، شما فرد شاد و بی دغدغه ای هستید و از اعتماد به نفس برخوردارید. هر چه تقدیر برایتان رقم بزند را می پذیرید و هرگز گله و شکایتی از آن نمی کنید.

اطمینانی که به توانمندی تان دارید باعث پیشرفت تان می شود و هر فرصت جدیدی که سر راه تان قرار می گیرید را می قاپید. اهل ریسک هم می توانید باشید و خودتان را به بیرون حاشیه امن تان سوق می دهید.

حالت شماره ۲

اگر با تصویر دوم احساس نزدیکی می کنید، یعنی با یک دست تلفن همراه را نگه می دارید اما با انگشت شست دست دیگرتان با آن کار می کنید، شما فردی عملگرا، شهودی و فکور هستید.

این حالت به این معنی است که شما محتاط بودن را به ریسک کردن و از دست دادن یک مبلغ زیاد ترجیح می دهید. شما فردی همدل، دلواپس و همینطور بسیار توانمند در رمزگشایی از شخصیت دیگران هستید.

این ویژگی ها برقراری رابطه عاطفی را ساده تر می کند چون شما می توانید فرد مناسب تان را از بیشتر آدم ها زودتر پیدا کنید.

حالت شماره ۳

اگر تلفن همراه تان را با هر دو دست تان نگه می دارید، این توانایی را دارید که خیلی زود برای هر مشکلی راه حلی پیدا کنید.

شما می توانید خودتان را با هر شرایطی تطابق دهید.

علاوه بر این، شما پرانرژی ترین فرد هر مهمانی و جشنی هستید.

با این حال، داشتن چنین ویژگی هایی به این معنی است که شما باید تلاش خیلی زیادی برای دادن شور و حرارت به زندگی عاشقانه ی خود کنید.

حالت شماره ۴

اگر با یک دست تلفن همراه تان را نگه می دارید و از انگشت اشاره ی دست دیگرتان برای کار با آن استفاده می کنید، معنی اش آن است که با تخیل قوی و ایده های ناب تان دیگران را شیفته ی خود می کنید.

به هر شغلی که وارد شوید، می توانید به موفقیت زیادی دست یابید. با آنکه فرد برونگرایی هستید، اما برای کسب دوباره ی انرژی، ترجیح می دهید با خودتان خلوت کنید.

شما در روابطه عاشقانه خجالتی هستید و دلتان می خواهد همسرتان پیش قدم شود اما این بدان معنی نست که شما علاقه ای به برقراری ارتباط ندارید.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا