آموزش و سرگرمی

نامزد جدید “استفانی گیزینگر”، مدل برتر آلمانی کیست؟

استفانی گیزینگر مدل 26 ساله آلمانی بلاخره نامزد جدید خود را به عموم معرفی کرده است؛ با این حال او یک شخصیت ناشناخته نیست!!

وقت صبح– استفانی گیزینگر، برنده نهمین سری برنامه‌های برترین مدل آلمان، نامزد مشهور خود را به طرفداران معرفی کرده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جدایی استفانی گیزینگر از مارکوس باتلر پس از 7 سال نامزدی برای بسیاری از طرفداران این زوج شوک بسیار بزرگی بود.

با این حال این مدل مشهور که برنده نهمین سری برنامه‌های مدل برتر آلمان است حالا در دستان امنی است. نامزد جدید او نیز شخصیتی شناخته شده و مشهور است.

در اکتبر سال گذشته، پس از حدس و گمان‌هایی طولانی، شایعات غم انگیز حقیقت داشتند. استفانی گیزینگر و مارکوس باتلر از همدیگر جدا شده بودند! مدل زیبا و ستاره یوتیوب به عنوان زوج رویایی رسانه‌های اجتماعی شناخته می‌شدند، اما این تصویر رویایی در نهایت برای ادامه دادن این رابطه احساسی کافی نبود.

استفانی گیزینگر و مارکوس باتلر
استفانی گیزینگر و مارکوس باتلر

حالا به نظر می رسد این مدل عشق جدیدی پیدا کرده است. او با افتخار نامزد خود را در یک رویداد در مونیخ معرفی کرد. البته این آقا پسر احتیاجی به معرفی ندارد! نامزد جدید استفانی گیزینگر پسر اسطوره تنیس آلمان، کارل اوه اشتیب است.

استفانی گیزینگر و جرمی اشتیب سال گذشته یکدیگر را ملاقات کرده‌اند. به گزارش وقت صبح رابطه احساسی این زوج در ماه آگوست آغاز شده است.

این زوج پس از نامزدی، اولین تعطیلات عاشقانه خود را در ژانویه در بالی گذرانده‌اند.

جرمی اشتیب 23 ساله یک بنیانگذار استارت آپ موفق، مشاور مدیریت و نوازنده گیتار است.

او کوچکترین پسر ستاره تنیس کارل اووه اشتیب است و رابطه نزدیکی با برادر بزرگش لوک اشتیب دارد. این دو برادر اغلب پدرشان را بر روی فرش قرمز همراهی می‌کنند.

استفانی گیزینگر و جرمی اشتیب
استفانی گیزینگر و جرمی اشتیب

با این حال این زوج هنوز تصاویری از خود در شبکه‌های اجتماعی به انتشار نگذاشته‌اند.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا