آموزش و سرگرمی

نارضایتی طرفداران جنیفر لوپز از دوستی او با “کارداشیان”!

طرفداران جنیفر لوپز از دوستی جدید میان او و ستاره تلوزیونی کیم کارداشیان ناراضی هستند!!

وقت صبح– جنیفر لوپز بخاطر دوستی و دیده شدن با کیم کارداشیان در مراسم بیست و پنجمین سالگرد کمپانی آرایشی آناستازیا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جنیفر لوپز خواننده مشهور آمریکایی پس از انتشار عکس‌هایی با کیم کارداشیان مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

او عکس‌هایی از حضور خود در مراسم بیست و پنجمین سالگرد کمپانی آرایشی آناستازیا را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

او در بخش توضیحات این پست نوشت: «شب خوبی را برای جشن گرفتن بیست و پنجمین سالگرد کمپانی آرایشی آناستازیا گذراندیم.» او در این عکس‌ها در کنار ستاره‌های تلوزیونی مشهور هالیوود کیم کارداشیان و اوپرا دیده شده است.

با این حال طرفداران او از این دیدار و دوستی راضی نیستند.

یکی از طرفداران در بخش نظرات این پست نوشت: «هر وقت عضوی از خانواده کارداشیان در یک عکس هست آن عکس را خراب می‌کند. اهمیت دادن به این خانواده را تمام کنید!»

یکی دیگر از طرفداران نوشت: «احترام من را از دست دادی. از کارداشیان‌ها دوری کن.» طرفدار دیگری نوشت:«خدیا! کیم کارداشیان کسی که بر روی این میز هیچ استعدادی ندارد.»

طرفداران معتقدند جنیفر لوپز و اوپرا برای جایگاه امروز خود بسیار تلاش کرده و سختی کشیده‌اند. به گزارش وقت صبح در حالیکه که بخش اعظمی از شهرت خانواده کارداشیان بخاطر برنامه تلوزیونی است که از زندگی آن‌ها پخش می‌شود.

همینطور دعواها و جنجال‌های میان اعضای این خانواده.

معیارهای اشتباه زیبایی!!

دیگر کاربران از فیلتر به شدت مصنوعی این عکس انتقاد کردند. آن‌ها معتقدند اینگونه فیلترها باعث ایجاد معیارهای اشتباه از زیبایی در میان خانم‌ها می‌شود.

کاربری در این باره نوشت: «آرزو می کنم روزی برسد که ستاره‌ها از فیلترهای بیش از حد غیر طبیعی استفاده نکنند. با این همه ثروت و قدرت، هنوز احساس می کنند که به فیلتر نیاز دارند. این پیام درستی برای نسل جوان نیست!»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا