آموزش و سرگرمی

موهای خارق العاده دختری که بلندتر از قدش است+عکس

دختری که عنوان راپونزل در دنیای واقعی را به او نسبت داده اند در طول عمرش موهایش را کوتاه نکرده و اکنون طول موهایش به ۱۶۰ سانت رسیده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ آلا پرکووا ۳۷ ساله اهل اودسا، در اوکراین است که در نتیجه بلندی موهای خارق العاده اش توانسته بیش از ۳۰,۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام داشته باشد، موهایی که به ادعای این وکیل اوکراینی هیچگاه کوتاه نشده اند.

افراد بسیاری از سراسر جهان موهای او را تحسین کرده در حالی که او مدعی است که با ویکتوریاز سیکرت و جارد لتو بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی نیز همکاری داشته است. به خاطر ظاهر متفاوتش، طرفدارانش به این زن لقب «راپونزل دنیای واقعی» داده اند در شرایطی که بلندی موهایش دو و نیم سانت از قد او بلندتر است.

او به موهای طبیعی اش افتخار می کند

آلا از مادرش الهام گرفته که موهایش تا کمرش کشیده شده بودند. از آنجایی که وی سال های طولانی است به موهای خود دست نزده، به بلندی موهایش عادت کرده است و دو روز یکبار موهایش را شسته و شانه می کند. او به موهای طبیعی اش افتخار کرده و از هیچ ترکیب دارویی تقویت کننده رشد مو نیز استفاده نکرده و همین موضوع باعث جلب توجه سلبریتی های مشهور به این زن اوکراینی شده است.

کندیس سوانپوئل و جارد لتو دو سلبریتی مشهوری هستند که در میان طرفداران راپونزل اوکراینی دیده می شوند. آلا در جریان ماه عسلش با جارد لتو دیدار کرده در حالی که کاندیس سوانپوئل عکسی از او و موهایش را در حساب اینستاگرامی خود منتشر کرده است. آلا از واکنش آنلاینی که از طرفدارانش دریافت کرده بسیار خوشحال است. اگر چه گاهی اوقات بازخوردهای منفی نیز دریافت می کند، می گوید که تنها مشکلش با بلندی موهایش این است که اکنون پاهایش روی انتهای موهایش می روند.

خانواده آلا از دخترشان حمایت کرده و مادر او نیز افتخار می کند که به دخترش کمک کرده تا موهایش را در طول زندگی اش بلند کند. شوهر آلا، ادوارد، نیز موهای بلند همسرش را دوست داشته و در شانه کردنشان به او کمک می کند. آلا دوست دارد مدلینگ را ادامه دهد در حالی که همچنان به وکالت مشغول است و امیدوار است که موهای بلندش به او کمک کنند به هدف همیشگی اش یعنی تبدیل شدن به یک مدل تمام وقت، دست یابد.

موهایی که هر دو روز یکبار شسته می شوند

آلا در این باره می گوید: «هرگز فکر نمی کردم که بلند کردن موها تا به این حد، شدنی باشد. از کودکی، همیشه مو را دوست داشتم به شرطی که سالم باشد. مادرهم همیشه موهایش را تا کمر بلند می کرد و من هم نیز همین را می خواستم. مادرم برای من ایده آل زنانگی و زیبایی است. می خواستم از لحاظ شخصیت و ظاهر مثل او باشم. اما فکر نمی کردم موهایم به کف زمین برسند و از خودم نیز بلندتر شوند.

برایم آسان است که با بلندی کنونی موهایم کنار بیایم زیرا موها رفته رفته بلند می شوند. هر دو روز یکبار موهایم را می شورم و تنها از شامپوهای معمولی برای موهای نرمال استفاده می کنم».

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا