“مهتاب کرامتی” راهی بیمارستان شد/ عکس

مهتاب کرامتی تصویری را از خود در بیمارستان در حال اهدای خون در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، عکسی از مهتاب کرامتی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که در بیمارستان است، این عکس نظر کاربران را به خود جلب کرده است و همه او را بخاطر کار خیرش دعا کردند.

مهتاب کرامتی در جشنواره فیلم فجر

مهتاب کرامتی در سال 1393 در فیلم عصریخبندان بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت، او برای بازی در این فیلم کاندید دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر شد.

عصر یخبندان روایتگر داستان زندگی زن و شوهری به نام منیر و بابک است که روابط آن ها رو به سردی رفته و مشکلات زیادی بر سر راه آن ها قرار می گیرد. منیره رو به مواد مخدر آورده و با مردی به نام فرید آشنا میشود و همسرش به او شک میکند و…

خانم کرامتی در سال 1393 با بازی در چهار فیلم جامه دران، ارغوان، عصر یخبندان و مزار شریف برای دومین بار عنوان پر کارترین بازیگر سال را از آن خود کرد.

بازی وی در فیلم مزار شریف یکی از بهترین بازی های او در کارنامه درخشان بازیگری اش به شمار می رود. مزار شریف درباره رویداد کشتار دیپلمات های ایرانی در سال 1377 توسط طالبان در مزارشریف افغانستان را روایت میکند، مهتاب کرامتی در این فیلم با حسین یاری و مسعود رایگان همبازی میباشد.

خروج از نسخه موبایل