آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

ممنوع التصویری کدام بازیگر باعث‌عدم پخش تیزرهای شادروان از تلویزیون شد؟

عباس نادران تهیه کننده فیلم سینمایی شادروان در متنی اعلام کرد که یکی از بازیگرهای این فیلم ممنوع التصویر است.

به گزارش وقت صبح، از زمان اکران فیلم شادروان تیزرهای این فیلم از شبکه‌های صداوسیما پخش نشده و اکنون تهیه کننده این فیلم دلیل آن را ممنوع التصویری یکی از بازیگران دانست.

وی در این متن نامی از بازیگر مورد نظر نیاورد.

سینا مهراد، نازنین بیاتی، گلاره عباسی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، رضا رویگری و… در این اثر سینمایی نقش‌آفرینی می‌کنند.

بازیگر شادروان ممنوع التصویر شده است.

«شادروان» فیلم کمدی نیستند

همزمان با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «شادروان» برای حضور در جشنواره فجر، کارگردان این فیلم در یادداشتی به کمدی‌خواندن فیلمش واکنش نشان داد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، همزمان با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «شادروان»، حسین نمازی کارگردان این فیلم در یادداشتی انتقادی پیرامون کمدی خواندن دومین ساخته سینمایی‌اش در رسانه‌ها، نوشت:

«سختی کارِ فیلمساز در روزگار تلخ و پرمسئله جامعه این است که هم باید آینه شفاف واقعیت‌ها باشی و هم به فکر حالِ خوب و روان مخاطب. هرچند بسیاری از حرکات و اظهارنظرهایی که این روزها می‌بینم و می‌شنوم به حدی مضحک هستند که طعنه به کمدی‌های لوس و بی‌مایه سینما می‌زنند، امّا قطعاً فیلم «شادروان» از این دایره بیرون ایستاده و یک فیلم کمدی نیست. ما در عجیب‌ترین و سخت‌ترین شرایط سعی کردیم با ساخت یک فیلمِ اجتماعیِ شیرین و دغدغه‌مند، حالِ خوب را به مخاطب هدیه کنیم و یادآوری کنیم، ما مردم ایران یک خانواده‌ایم و کسی حق ندارد به عضوی از این خانواده بگوید؛ ناراحتی جمع کن برو»

همچنین نخستین عکس از نقش‌آفرینی رویا تیموریان در این فیلم رونمایی شد.

«شادروان» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی عباس نادران با بازی سینا مهراد، گلاره عباسی، نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، رضا رویگری، بهرام ابراهیمی و… درامی اجتماعی‌ست که در بخش مسابقه چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا