آموزش و سرگرمی

معذرت‌خواهی پوما از طرفداران کی‌پاپ

برند مشهور پوما بخاطر حادثه‌ای که در حین فیلمبرداری یک ویدیو تبلیغاتی افتاد از طرفداران کی‌پاپ معذرت خواهی کرد.

وقت صبح– پس از سقوط بخشی از ست فیلمبرداری اعضای گروه NCT 127 آسیب دیدند. خشم و ناراحتی طرفداران پوما را مجبور به معذرت خواهی کرد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پس از پخش خبر ناراحت‌کننده آسیب دیدن اعضای این گروه حالا پوما رسما معذرت‌خواهی کرده است. جانی، جهیون، جونگوو و تِئیل اعضایی هستند که در این حادثه آسیب‌ دیدند.

این گروه از سال 2016 با ده عضو کار خود را شروع کرد. اعضای این گروه که به تازی نامزد جایزه بهترین گروه کی‌پاپ شده‌‌‌ بودند حال در بیمارستان بستری هستند.

پوما در بیانیه خود اعلام کرد اعضای این گروه در 9 دسامبر در حال فیلمبرداری تبلیغات بودند. جانی، جهیون و جونگوو که بیشترین آسیب را دیدند سریعا به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شدند و روند درمان را آغاز کردند.

پوما:  تِئیل خوب می شود

با این وجود که تِئیل نیز در این حادثه آسیب دید اما به انتخاب خودش برای استراحت و درمان به خانه رفت. به گزارش وقت صبح، پوما همچنین اعلام کرد که اخبار روند درمان و بهبودی این خواننده‌ها از سمت کمپانی گروه منتشر خواهد شد.

این برند از طرفداران و کمپانی این گروه معذرت خواهی کرد. همچنین حادثه مسئولیت حادثه را به عهده گرفت و تضمین کرد در روند درمان به اعضا کمک کند.

کمپانی این گروه همان SM Entertainment گروه‌ های مشهوری مانند EXO, Shinee و AESPA را نیز مدیریت می‌کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا