آموزش و سرگرمیسرخط

مزاحمت زن ناشناس برای آقای نوازنده آلمانی!

زن مزاحم با تعقیب و آزار و اذیت‌های بی پایان خود زندگی دیوید گرت، نوازنده 42 ساله مشهور ویولن آلمانی را تبدیل به جهنم کرده است!!

وقت صبح– با ایجاد مزاحمت‌های بی پایان این زن برای دیوید گرت، نوازنده ویولن آلمانی، طرفداران را به شدت نگران حال او کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، عکس‌هایی وحشتناک و دزدی‌های مداوم همه را نگران حال دیوید گرت کرده است! شرایط زندگی این نوازنده ویولن با حضور زن مزاحم شبیه بخشی از یک فیلم جنایی شده است. با این حال دیوید گرت بجای رفتن به پلیس و شکایت به وضعیت خود می‌خندد!

این نوازنده مشهور که متولد شهر آخن در استان کولن است، در مصاحبه اخیر خود درباره مزاحم جدید خود صحبت کرده است.

گرت با حضور در پادکست شونِبرگر در برلین اعتراف کرد: «چند وقتی است یک زن که نمی‌شناسمش همواره در باغ من در مایورکا من را تعقیب می‌کند.» این باغ در جزیره مایورکا در اسپانیا واقع شده است.

دیوید گرت نوازنده ویولن آلمانی
دیوید گرت، نوازنده ویولن آلمانی

دیوید گرت همین طور ادامه داد: « حالا دو سال از آغاز ایجاد مزاحمت‌های او می‌گذرد. او دائم با ماشینش جلوی خانه من ایستاده و در باغ من عکس می‌گیرد.

دور تا دور خانه من با حصار محافظت شده است. با این حال او هر بار از این حصارها بالا می‌رود. برای اطمینان دوربین‌هایی را در باغ نصب کرده‌ام تا مراقب کارهای او باشم.»

ترس آقا نوازنده از خشونت!

این نوازنده جهانی دی پاسخ به دلیل عدم ارائه شکایت بر علیه این زن ناشناس و مزاحم، توضیح داد: «من به اقدام برای حکم حفظ فاصله فکر کردم.»

نگرانی این آقا نوازنده برای سلامتی خود و خانواده‌اش دلیل اصلی عدم اقدام قانونی او در مقابل این مزاحم بوده است. به گزاش وقت صبح او در این باره ادامه داد: «احتمالا بعد از اجرا این حکم او بدتر عصبانی بشود و به من یا خانه صدمه بزند.»

این زن مزاحم تنها در باغ خصوصی دیوید گرت عکس می‌گیرد. او حتی این عکس‌ها را در فضا مجازی نیز به اشتراک می‌گذارد.

تا به امروز او هیچگاه صدمه‌ای به اموال این نوازنده وارد نکرده است.

دیوید گرت با خنده و شوخی درباره زن مراحم که سال‌ها او را آزار می‌دهد گفت:

«کاری از دستم برنمیاید. من حضور او را قبول کرده‌ام. به این موضوع فکر کردم که از او بخواهم کارهایی برای من انجام دهد. برای مثال نوشته‌هایی را در باغ بگذارم تا به درختان آب بدهد.»

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا