مرگ تلخ کشتی‌ گیر معروف و پرافتخار لرستانی

محسن قاسمی کشتی‌ گیر بنام و پر افتخار لرستانی پس از تحمل ماه ها رنج و سختی زندگی نباتی، جمعه شب آسمانی شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از فارس، محسن قاسمی قهرمان لرستانی کشتی که در میادین ملی و بین‌المللی عناوین زیادی کسب کرده بود، امشب و پس از اینکه مدت‌ها در کما قرار داشت، دارفانی را وداع گفت.

در همین راستا فرید بهرامی رئیس هیات کشتی لرستان با اشاره به درگذشت محسن قاسمی، اظهار کرد: متاسفانه امشب قهرمان کشتی فرنگی لرستانی را پس از تحمل سال‌ها رنج زندگی نباتی از دست دادیم.

بیشتر بخوانید: قهرمان سابق کشتی ایران به کما رفت!

وی خاطرنشان کرد: محسن قاسمی کشتی‌ گیر بنام لرستانی بارها در میادین مختلف ملی و بین‌المللی پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز درآورده بود و عناوینی همچون قهرمان کشتی فرنگی آسیا و جهان را در کارنامه خود داشت.

رئیس هیات کشتی لرستان با بیان اینکه محسن قاسمی از کشتی‌ گیران بااستعداد و نابغه‌های استان و کشور محسوب می‌شد، گفت: متاسفانه قهرمان کشتی لرستان امشب جان به جان آفرین تسلیم کرد.

بهرامی در خصوص جزییات تشییع این کشتی‌گیر پرافتخار لرستانی، گفت: منتظر اعلام زمان و مکان تشییع توسط خانواده قاسمی هستیم و به محض اطلاع برنامه‌هایی را پیش‌بینی خواهیم کرد.

گفتنی است محسن قاسمی قهرمان اسبق کشتی ایران بود که متاسفانه چند سال پیش در دام اعتیاد گرفتار شد و زمانی که قصد ترک اعتیاد را داشت توسط برخی اراذل در کمپ ترک اعتیاد مورد حمله قرار گرفت و ضربه مغزی شد و به کما رفت.

قاسمی امشب پس از ماه‌ها تحمل درد و رنج به دیار حق شتافت.

خروج از نسخه موبایل