اجتماعی

مردی که همسرش را به دیدار زن بدکاره برد!

زن جوانی که از فهمیدن خیانت شوهرش شوکه شده بود برای کمک به مرکز مشاوره رفت و ماجرای زندگیش را اینطور توضیح داد.

به گزارش وقت صبح، رکنا نوشت: زنی ۲۸ساله باچشمانی پف کرده و اشکبار، ظاهری آشفته و پوششی ساده وارد اتاق مشاوره شد بعد از معرفی، با گریه‌های مستمر شروع به شرح ماجرا کرد.

عکس‌های بودار

من خیلی بدبختم ازدیروز نه زمین منو میخره نه هوا. انگار دچار کابوس شدم. خیلی برام سخته. من تمام شدم. من از دیروز مردم. چرا شوهرم باید این بلا رو سر من بیاره؟ من چی کم گذاشته بودم مگه؟ چطور دلش آمد آن زن را به من ترجیح بده؟

دیروز گوشی شوهرم رو نگاه میکردم که تو گالریش عکس اسکرین شات از ۵ پروفایل به نام آقا ولی با عکس زن دیدم همان شماره‌ها رو از داخل واتس آپ نگاه کردم. متوجه شدم مربوط به زن غریبه و باهاشون چت کرده بود.

بعد از داد و بی‌داد و جیغ و شکستن تلویزیون و شیشه میز بوفه مجبور شد بهم توضیح بده که معلوم شد با یکیشون رابطه داره ولی ۴ تای دیگه رو تازه پیدا کرده بود فقط در حد آدرس و فضای مجازی.

بعد از توضیحاتش گفتم یا میبری من ببینمش یاخودم رو باخونه آتیش میزنم. رفتیم تهران و رسیدیم دم در و زنگ زدیم. یک خانم با پوششی ناشایست در را باز کرد و سلام کرد.

بیشتر بخوانید:

قصه پرماجرای دختری که به عنوان صیغه‌ای مشهور شد

ماجراهای تلخ دختر ۲۲ساله که اسیر هوس‌های مردی معتاد شد!

رابطه سه‌ساله

من زانوهام شل شد داد زدم، جیغ کشیدم و به خانم حمله کردم. همسرم منو گرفت و جداکرد. بعد کلی فریاد تو آپارتمان همسرم منو کشید و با خودش برد تو ماشین و به خونه برگشتیم.

تو راه توضیح داد ۳ساله رابطه دارد. دقیقاهمون ۳ سالی که شروع اختلاف ما بود و شوهرم هر روز از من فاصله بیشتری می‌گرفت و بعد از یک سال کلا رابطه زناشویی را از من گرفته بود و از لحاظ عاطفی هم کاملا تنها بودم و مجبور شدم به دوست همسرم درددل کنم و به او پناه ببرم.

که چند وقت پیش به دلیل پیشنهاد بی‌شرمانه که داده بود گذاشتمش کنار، گفتم من به شوهرم خیانت نمی‌کنم.

ولی بی‌خبر از این که شوهرم ۳ساله به من خیانت می‌کند و دلیل رابطه نداشتن با من معلوم شد.

خیلی پشیمانم. کاشکی منم بهش خیانت می‌کردم. ولی نه مگر من حیوانم. متاسفم برات.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا