اجتماعی

مردم روسیه به دنبال فرار! قیمت هر بلیط هواپیما 11 هزار دلار!

پس از اعلام بسیج نسبی توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، بسیاری از روس ها به کشورهای مجاور مانند ترکیه و ارمنستان پا به به فرار گذاشتند.

وقت صبح – دولت روسیه که اقدام به تهاجم کامل به اوکراین کرده تا به امروز در مقابل مقاومت ارتش اوکراین متحمل خسارات سنگینی شده است.

پس از اعلام بسیج نسبی در روسیه، هجوم شهروندان روس به شهرهای توریستی قیمت بلیت هواپیما را 10 برابر افزایش داد! در پی این تصمیم، تقاضای خرید بلیط هواپیما از اقصا نقاط شهرهای روسیه به ویژه مسکو افزایش چشمگیری داشت.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، شهر آنتالیا در ترکیه که انتخاب بیشتر شهروندان روسیه در گردشگری است، یکی از شهرهایی است که تقاضای خرید بلیط آن به شدت بالا بوده است.

مردم روسیه به دنبال فرار! قیمت هر بلیط هواپیما 11 هزار دلار!با توجه به تقاضای شدید شهروندان به شهرهایی مانند آنتالیا، استانبول، ازمیر، دبی، تاشکند، باکو، تفلیس، ایروان و آستانه، قیمت بلیط هواپیما به مقصد این شهرها بیش از 10 برابر افزایش یافت!

افزایش قیمت بلیط ها که از روز چهارشنبه آغاز شده است، به صورت جدی روند صعودی خود را ادامه می‌دهد.

مردم روسیه به دنبال فرار! قیمت هر بلیط هواپیما 11 هزار دلار!گفته می‌شود آخرین صندلی هواپیمایی که امروز از فرودگاه مسکو به مقصد آنتالیا بلند شده است، به قیمت 650 هزار و 859 روبل یا تقریباً 11 هزار دلار فروخته شد!

بر اساس اخبار DHA، بسیاری از شرکت های هواپیمایی طبق اطلاعیه بسیج نسبی برای مسافران مرد 18 تا 65 سال درخواست مدارک معافیت از سربازی را دارند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا