آموزش و سرگرمی

“مرجانه گلچین” 20 سال جوان تر شد/ عکس

مرجانه گلچین تصویری را از خود با یک استایل جذاب و چهره ای بسیار جوان منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، مرجانه گلچین بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی در اینستاگرامش عکسی جالب را از خود با استایل بسیار متفاوت در وسط خیابان منتشر کرد.

"مرجانه گلچین" 20 سال جوان تر شد/ عکس

ماجرای حضور مادر مرجانه گلچین پشت صحنه سریال

مرجانه گلچین درباره سریال «بوتیمار» و نسبت فضای کمدی این مجموعه با اتفاقاتی که این‌روزها در جامعه وجود دارد، به ارائه توضیحاتی پرداخت.

مرجانه گلچین بازیگر سریال «بوتیمار» درباره این مجموعه کمدی و ساخت آن در شرایط امروز جامعه بیان کرد: گاهی در فضای مجازی خبرهایی می‌خوانیم که هم چشمانت پر از اشک می‌شود هم به آن اتفاقات می‌خندید یعنی همان جمله‌ای که می‌گوید خنده تلخ من از گریه غم‌انگیزتر است و کار کمدی ما هم در این فضا به همین شکل است اینکه اتفاقات پیرامون ما به نهایت تلخ است و ما با کمدی زهر آن را می‌گیریم.

وی ادامه داد: به هر حال ما از بدنه این اجتماع جدا نیستیم شما مرگ عزیزان مردم را می‌بینید، جامعه‌ای که بخش‌هایی از آن به خاطر کرونا تعطیل شده و سبک زندگی مردم تغییر کرده است.

مثلاً امروزه ماسک نزدن اینقدر عجیب است که انگار کفش نپوشیده‌اید و از خانه بیرون آمده‌اید همه اینها تجربه‌ای عجیب است که با آن مواجه شده‌ایم.

رفتم که کار را به خاطر مادرم رد کنم

وی اضافه کرد: من به خاطر شرایط مادرم نزد تهیه کننده رفتم تا پیشنهاد را رد کنم و نه بگویم به هر حال شرایط سخت بود، در همان زمان مادرم چند پرستار عوض کرد و هیچکس هم مثل خود من نمی‌توانست از مادرم مراقبت کند.

گروه هم سه ماه می‌خواست به شمال کشور برود بنابراین به مهران مهام تهیه کننده سریال گفتم با همه علاقه‌ای که دارم اما همچنان می‌ترسم چون نمی‌توانم مادرم را تنها بگذارم و او لطف کرد و پیشنهاد داد که مادرم را هم با خود ببریم و به این ترتیب کار را پذیرفتم.

مادرم در این چند ماه در کنار من بود و اتفاقاً وقتی از شمال کشور برمی‌گشتیم می‌گفت باقی کار را هم آنجا بگیریم (با خنده). بعد از آنکه به تهران برگشتیم دوباره به شلوغی‌ها، هوای آلوده و همه شرایط مستعد برای همه گیری کرونا برخورد کردیم.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا