آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

“مربی‌هایی بسیار سختگیر”؛ جنی و لیسا اعضا گروه BLACKPINK!!

جنی و لیسا اعضای گروه کره‌ای مشهور بلک‌پینک به دلیل اینکه مربیانی  «سختگیر و ترسناک» در فضا مجازی جنجال به پا کرده‌اند!!

وقت صبح– با این وجود که جنی و لیسا مربی‌هایی بسیار سختگیر هستند با این حال آن‌ها همچنان همان اعضا شیرین و دوست داشتنی گروه دختر BLACKPINK هستند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، از ابتدای سال 2023 کمپانی وای‌جی که مدیریت گروه مشهور بلک‌پینک را برعهده دارد، آغاز به معرفی گروه دختر جدید خود کرده است.

این گروه جدید «بیبی مانستر» نام دارد. با کمک ویدیوهایی که مهارت‌های مختلف و تجربیات روزانه کارآموزان این گروه تازه‌کار را به تصویر می‌کشید، طرفدارارن توانستند با این هفت کارآموز آشنا شوند.

اعضا این گروه جدید روکا، فاریتا، رورا، آسا، چیکیتا، آهیون و هرم نام دارند.

کمپانی وای‌جی نهایتا تصمیم گرفت که این هفت کارآموز را تحت یک ارزیابی نهایی قرار دهد. این ارزیابی جایگاه هر عضو را در گروه مشخص و لیست اعضای نهایی را تعیین کنند.

حضور غافلگیر کننده جنی به عنوان مربی مهمان!

در اولین قسمت از این سری جدید، جنی عضو محبوب گروه بلک‌پینک به عنوان یک مربی مهمان این برنامه شد.

جنی در این برنامه حضور یافت تا بر مهارت‌ها و عملکرد دختران کمک کند و به آنها توصیه کند که چه چیزهایی برای تبدیل شدن به یک آیدل موفق صروری است.

حضور ناگهانی این آیدل مشهور نه تنها خود کارآموزان را غافلگیر و هیجان زده کرد، بلکه باعث شد تا جنی به عنوان یک مرربی جدی و سختگیر جنجالی بزرگ در فضا مجازی و میان طرفداران ایجاد کند.

با این حال که ممکن است حضور جنی حال و هوایی جدی میان کارآموزان ایجاد کرده باشد، اما توصیه‌های مهربان و صادقانه او به این دختران جوان ثابت کرد که چرا جنی امروز یکی از موفق‌ترین و مشهورترین آیدل‌های جهان است.

تضاد میان ظاهر جدی و قلب مهربان جنی نمونه کاملی از دوگانگی دوست داشتنی او است.

در پیش نمایش قسمت بعدی این برنامه، لیسا، عضوی دیگر از گروه بلک‌پینک، به عنوان مربی ظاهر شده است. به گزارش وقت صبح ویدیو منتشر شده از این قسمت کوتاه اما شیرین است.

این ویدیو لیزا را در حال تمجید از کارآموزان نشان می‌دهد درحالی که به نظر می‌رسد او از تماشای اجرای این کاربران بسیار لذت میبرد.

این اولین بار است که پس از انتشار برنامه «Youth With You» طرفداران لیسا را بار دیگر به عنوان یک مربی می‌بینند.

لیسا در این برنامه گذشته ثابت کرده است که یک مربی سختگیر و شایسته است. طرفداران برای دیدن قسمت بعدی این برنامه با حضور لیسا بسیار هیجان زده هستند.

 

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا