آموزش و سرگرمی

عکس/ جشن نامزدی خصوصی خانم بازیگر 19 ساله!

میلی بابی براون بازیگر 19 ساله بریتانیایی در یک مهمانی خصوصی خانوادگی نامزدی خود با جیک بون جووی را جشن گرفته است.

وقت صبح– میلی بابی براون و بون جووی که تنها چند هفته پیش خبر خاستگاری و نامزدی خود را منتشر کرده بودند، در طی مراسمی خصوصی نامزدی خود را جشن گرفته‌اند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، میلی بابی براون 19 ساله و نامزد 21 ساله‌اش در یک مهمانی خصوصی خانوادگی نامزدی خود را جشن گرفته‌اند. پت بورکیل آرایشگر این خانم بازیگر مشهور عکس‌هایی از این مراسم را به اشتراک گذاشته است.

میلی برای این جشن یک لباس شیری رنگ به سلک لباس عروس به تن دارد.

این عکس‌ها میلی و جیک را در کنار یک نشانه که کلمات «آقا و خانم بونجوی» را نشان می‌دهد، به تصویر کشیده‌اند. این آرایشگر با انتشار این عکس‌ها نامزدی میلی بابی براون و جیک بون جووی را تبریک گفته است.

میلی برای این مراسم یک بلوز توری شیری رنگ و زیبا با دامنی همسان به تن داشت. در حالی که جیک برای جشن نامزدی خود یک کت و شلوار سبز ملایم را انتخاب کرده بود.

مراسم نامزدی میلی بابی براون

از دوستی مجازی تا ازدواج!

میلی در ماه آپریل با به اشتراک گذاشتن حلقه نامزدی خود این خبر خوشحال کننده را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. جیک نیز این عکس را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: «برای همیشه».

این زوج همچنین در ماه آگوست هنگامی که در میلی یک کنار جیک با یک حلقه الماس طلا در انگشت حلقه‌اش دیده شد، به گزارش وقت صبح شایعاتی مبنی بر نامزدی خود را برانگیختند.

میلی به تازگی درباره نحوه آشنایی با نامزدش صحبت کرده است. این خانم بازیگر توضیح داد که آن‌ها قبل از شروع رابطه عاشقانه خود از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با یکدیگر دوست شدند.

او در پاسخ به سوالاتی که در اینترنت در مورد او بیشتر جستجو شده است، گفت: «ما در اینستاگرام با هم آشنا شدیم. برای مدتی با هم دوست بودیم، و بعد، چه می توانم بگویم؟ رابطه احساسی ما آغاز شد.»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا