آموزش و سرگرمی

مدل موهای عجیب “لیلا بلوکات” در جشن تولدش/ عکس

لیلا بلوکات تصویری را از خود با مدل موهای خاص در جشن تولدش به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، لیلا بلوکات بازیگر مطرح و سرشناس در اینستاگرامش تصویری متفاوت را با مدل موهای عجیب در جشن تولدش منتشر کرد.

جشن تولد لیلا بلوکات

تجربه تلخ لیلا بلوکات از کرونا

لیلا بلوکات بازیگران سینما و تلویزیون یکی از هزاران تنی است که تا اینجای کار به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند.

او پس از بیمار شدن از مردم درخواست کرد که ویروس بسیار مسری کرونا را جدی بگیرند: «بیماری کرونا را دست کم نگیرید. عاجزانه می‌خواهم که رعایت کنید.»

بیشتر بخوانید: کشف حجاب زیرکانه “لیلا بلوکات”/ عکس

او حالا در گفتگویی جدید با رادیو تهران درباره تجربه وحشتناکش در روزهای مبارزه با بیماری صحبت کرده است. بلوکات می‌گوید: «تا آخرین لحظه به خودم می‌گفتم که امکان ندارد کرونا باشد، حتما سرماخوردگی است.

روزی که زنگ زدند و به من گفتند که کرونای شما مثبت است، باورم نمی‌شد، اما نترسیدم. زمانی ترسیدم که بینایی‌ام را از دست دادم. من هنوز هم حالم خیلی مطلوب نیست.»

سرفه‌های پیاپی که امان بلوکات را بریده بود، از عوارض این بیماری است. او یکبار پس از سرفه‌های شدید به مدت کوتاهی بینایی‌اش را از دست می‌دهد!

بلوکات در این باره گفت: «یک هفته بود که بیمار بودم اما خبر را عمومی نکردم. زیر نظر دکتر بودم در خانه. اول فکر می‌کردم نباید اطلاع دهم. یک روز آنقدر سرفه کردم که ناگهان دیدم دیگر نمی‌بینم و جلوی چشمم تار است.

آنجا بود که ترسیدم و به گریه افتادم. به خودم می‌گفتم که امشب را به صبح نمی‌رسانم. اما بعد از حدود دو ساعت آرام آرام بینایی‌ام برگشت. در آن دو ساعت جهنم را از سر گذراندم.»

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا