آموزش و سرگرمی

ماجرای عکس خصوصی حامد کمیلی و تینا آخوندتبار چیست؟

شایعه عجیبی درباره حامد کمیلی و تینا آخوندتبار این روزها در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است.

به گزارش وقت صبح، ماجرا به عکسی برمی گردد که در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است و در آن حامد کمیلی بازیگر معروف تینا آخوند تبار بازیگر و بوکسور ایرانی را در … گرفته است.

شایعه احامد کمیلی و تینا آخوندتبار عکس خصوصی داشتند.ی شده است که تینا آخوند تبار همسر حامد کمیلی می‌باشد اما این خبر تاکنون توسط طرفین تائید نشده است.

 

تینا آخوندتبار و ورزش خونین!

تینا آخوندتبار را می‌توان یک نمونه ویژه به حساب آورد؛ بازیگری که در ۲۷ سالگی و به خاطر یک نقش به سمت بوکس رفت و امروز یک بوکسور حرفه‌ای است.

تینا آخوندتبار که در سال ۱۳۸۸ به عنوان یک بازیگر جوان کارش را در سینما آغاز کرد بعد از شش سال کار و انجام ۹ فیلم و ۴ سریال ناگهان تغییر مسیری اساسی دارد و سر از رسته بوکس درآورد.

او آنقدر جدی بوکس را ادامه داد که امروز در رقابت‌های بین المللی شرکت می‌کند و قرار است برای یک باشگاه در کشور اسپانیا مبارزه کند: «در حال حاضر در خانه تمرین می‌کنم تا اجازه ندهم استقامت بدنم افت کند.»

او پیش از این در کشور ترکیه مبارزه کرده است: «۵ بازی برای لیگ حرفه‌ای ترکیه برای باشگاه بوکس حرفه‌ای که برای تیم فنرباغچه در مسابقات شرکت کرده بود مبارزه کردم. من برای این باشگاه در جاهای مختلفی مثل اوکراین و ترکیه بازی کردم و در ۵ مسابقه برنده شدم.»

پیشنهاد اروپایی

نمایش خوب در رینگ باعث می‌شود که پیشنهادی اروپایی به دستش برسد: «یک مدیربرنامه فرانسوی کار من را دید و از من خواست که با آن‌ها تمرین کنم.

یک ماه با آن‌ها تمرین کردم و قرارشد به ایران بیایم کارهایم را انجام بدهم و برای یکسال به اسپانیا بروم که متاسفانه شیوع کرونا فعلا مانع از این سفر شده است. اسپانیا که در وضعیت قرمز است و باشگاه‌ها هنوز بازنشده‌اند اما من اینجا درخانه وسایلی مثل کیسه و میت و… دارم و روز دوبار تمرین می‌کنم.»

او که در ۲۷ سالگی ورزش بوکس را به شکل حرفه‌ای شروع کرده است در ۳۳ سالگی هنوز انگیزه زیادی برای ادامه این ورزش سنگین دارد: «تا وقتی بدنم توانایی داشته باشم از این ورزش لذت می‌برم.

خیلی‌ها به من می‌گویند که در ۲۷ سالگی بوکسور شدن کار محالی است. کسانی که در این حرفه هستند معمولا ۱۰-۱۵ سال کار می‌می کنند و از آماتور شروع کرده و بالا می‌آیند و به قهرمانی می‌رسند.

برای خود من مبارزه و تمرین دو داستان جدا هستند. هر مبارزه که انجام می‌دهم آنقدر تجربه به دست می‌آورم که انگار یک آدم دیگری هستم. چشمهایم باز می‌شود. همزمان باید تاکتیک را هم به تکنیک در مبارزه اضافه کنم…»

منبع: شما نیوز

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا