اجتماعیاقتصاد

ماجرای دو بار واریز شدن یارانه به حساب برخی‌ها چیست؟

اگرچه برخی می‌گویند هنوز پیامک واریز یارانه جدید را دریافت نکرده‌اند، اما گروه دوم افرادی‌اند که دو بار پیامک واریز را دریافت کرده‌اند یا مبلغی که برای آن‌ها واریز شده دو برابر مبلغ یارانه است. آیا در واریز یارانه خطایی رخ داده؟

به گزارش وقت صبح به نقل از تجارت‌نیوز، شب گذشته یارانه جدید ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. اگرچه همچنان قابل برداشت نیست. اما حالا برخی از مخاطبان می‌گویند دو بار برای آن‌ها یارانه واریز شده است.

یکی از مخاطبان تجارت‌نیوز می‌گوید سرپرست یک خانوار دو نفره است شب گذشته یک پیامک واریزی برایش ارسال شده که بر اساس آن دو یارانه ۶۰۰ هزار تومانی برایش واریز شده است.

مخاطب دیگری هم می‌گوید باید ۴۰۰ هزار تومان دریافت می‌کرده اما دو یارانه ۴۰۰ هزار تومانی برایش ارسال شده است.

برگشت برخی از واریزی‌ها

اما یکی دیگر از مخاطبان هم می‌گوید دو بار پیامک واریز برایش ارسال شده و دو تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برایش ارسال شده است، اما ساعتی بعد یکی از این واریزی‌ها از حسابش کسر شده است. اما دو مخاطب قبل پیامک کسر از حساب دریافت نکرده‌اند.

این مساله در حالی است که بسیاری هنوز پیامک واریز یارانه جدید را دریافت نکرده‌اند. البته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید واریزی‌ها بر اساس حروف الفباست و احتمالا ظرف چند روز آینده همه مشمولان (حدود ۷۲ میلیون نفر) یارانه جدید را حتما دریافت می‌کنند.

اما اگر پیامک واریز به حساب افراد واریز نشود، افراد باید چه کنند و به کجا باید مراجعه کنند؟

در همین رابطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای معترضان سامانه اینترنتی Hemayat. mcls. gov. ir را در نظر گرفته است. همچنین مرکز پاسخگویی تلفنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به شماره ارتباطی ۶۳۶۹-۰۲۱ پاسخگوی مراجعه کنندگان خواهد بود.

نوشته های مشابه

guest
18 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا