آموزش و سرگرمی

ماجرای خودکشی آرام جعفری چه بود؟

شب‌های گذشته خبری از به کما رفتن آرام جعفری در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون به خبر خودکشی و به کما رفتن پاسخ داد.

او نوشت: «چرا قضاوت می‌کنید. من دیشب به دلیلی از هوش رفتم و متاسفانه در ابتدا به اشتباه به خانواده‌ام گفتند کما. من عاشق زندگی‌ام. خودکشی آخه چرا؟»

ماجرای خودکشی آرام جعفری دروغ بوده است.

ماجرای پر حرف و حدیث ازدواج آرام جعفری

آرام جعفری اولین بار در ۲۸ جولای ۲۰۲۱ مصادف با ۶ مرداد ۱۴۰۰ عکس برش زده‌ای از خود انتشار و در زیرش نوشت: یه عکس نصفه نیمه واسه روزگار نصفه نیمه …

با این حال چندین هفته از این عکس برش خورد گذشت و جلب توجهی هم نکرد اما تگ کردن خود و شخصی بنام «دکتر افشین وطن خواه» جالب توجه بود.

چند هفته بعد از عکس بالا خانم آرام جعفری اینبار در ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ عکس مشترک و اینبار برش نخورده‌ای از خود به اشتراک گذاشت.

او در این استوری از شکلک‌های شادی و حلقه نامزدی استفاده کرده بود و با اینکه در نیمه شب بامداد منتشر داده بود بعد از چند دقیقه آنرا حذف کرد.

خانم بازیگر سپس دقایقی بعد اعلام کرد عکس مشترک منتشر شده او با دایی‌اش بوده و اصلا ماجرای ازدواج وی صحت ندارد.

با این حال، روز بعد با وایرال شد این عکس با عنوان ازدواج آرام جعفری او اینبار ویدیوی زیر را برای تکذیب منتشر کرد و از آن بعنوان شوخی یاد کرد.

فرد یاد شده در عکس مشترک آرام جعفری، آقای دکتر افشین وطن خواه می‌باشد که با بالا گرفتن شایعات ازدواج ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ اعلام کرد.
پیرو اخبار منتشره در صفحات مجازی که بدنبال شوخی نسنجیده توسط هنرمند محبوب و بی‌حاشیه سرکار خانم (آ. ج) صورت گرفت، لازم دانستم به اطلاع برسانم.
اینجانب هیچگونه ارتباط خانوادگی و عاطفی با نامبرده ندارم، چه بسا ایشان ارتباط احساسی و زندگی شخصی خود را دنبال می‌کنند و بنده نیز مشغول زندگی خصوص خود فارغ از ایشان می‌باشد.

لذا خواهشنم اخبار جعلی وایرال شده در این خصوص را برای بنده ارسال نفرمائید.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا