ماجرای تلخ مسموم کردن زن جوان با آبمیوه و آزار او!

دومین جلسه رسیدگی به پرونده سیاه دو مرد شیطان که هفت زن و دختر را به تله انداخته و آزار داده بودند، پشت درهای بسته و غیرعلنی در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

به گزارش وقت صبح، به نقل از رکنا، متمهان جرمشان را گردن نگرفتند. رسیدگی به این پرونده از اواسط تابستان سال ۱۴۰۰ به دنبال شکایت دختر جوانی به نام رها آغاز شد.

وی که هراسان به پلیس آگاهی رفته بود از مرد جوانی به نام آرش که وی را به تله شیطانی انداخته و آزار داده بود شکایت کرد.

زمینه شراکت

دختر جوان در تشریح شکایتش گفت: من مدتی است در اینستاگرام در زمینه فروش پوشاک فعالیت دارم و مدتی قبل مردی جوان به نام آرش به من پیام داد و مدعی شد او هم در اینستاگرام فعالیت دارد.

او به من پیشنهاد کار داد و خواست برای صحبت کردن در زمینه شراکت به ملاقاتش بروم.

او گفت در حوالی خیابان آیت الله کاشانی منتظرش بماند تا خودش با ماشین دنبالم بیاید و در زمینه کاری با هم صحبت کنیم.

وی ادامه داد: آرش با یک پژو ۲۰۶ دنبالم آمد و من سوار ماشین او شدم. او سر صحبت را باز کرد و برایم یک آبمیوه خرید

به محض اینکه آبمیوه را خوردم بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم که فهمیدم آرش و مهران به من تعرض کرده اند.

بیشتر بخوانید:

قانون جنجالی در پاکستان، متجاوزان جنسی «عقیم» می‌شوند!

دستگیری «آقای فوتبالیست معروف» به اتهام تجاوز به ۸ زن

آن‌ها مرا تهدید کردند در این باره با کسی حرفی نزنم وگرنه مرا می‌کشند.

سپس مرا از خانه شیطانی‌شان بیرون کردند.

من مقابل در خانه از فرصت استفاده کردم و از طریق اینترنت لوکیشن آنجا را برای خواهرزاده‌ام فرستادم و به خانه برگشتم.

دختر جوان گفت: حال روحی‌ام به هم ریخته بود که ماجرا را به خواهرزاده و سپس نامزدم گفتم و تصمیم گرفتم از دو پسر شیاد شکایت کنم.

با این شکایت وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند.

شکایت‌های مشابه

در حالی که پلیس به ردیابی دو شیطان پرداخته بود شکایت دیگری به پلیس رسید که دختر جوانی به همین شیوه در دام دو پسر گرفتار شده و تحت آزار قرار گرفته بود.

تحقیقات پلیسی وارد فاز تازه‌ای شده و شمار شاکی‌ها به هفت زن و دختر رسیده بود که ماموران توانستند مخفیگاه آرش در غرب تهران را شناسایی و وی را بازداشت کنند.

بازداشت دو شیطان

پلیس در بازرسی از مخفیگاه این شیطان تعدادی سیم کارت، گوشی موبایل و داروی بیهوشی به دست آورد و همدست وی را نیز بازداشت کرد.

در حالی که متهمان منکر جرم سیاه بودند هفت شاکی در مواجهه حضوری آن‌ها را شناسایی کردند و به این ترتیب برایشان کیفرخواست صادر شد.

دو شیطان در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

درخواست اعدام برای دو شیطان

در ابتدای جلسه هفت شاکی به تشریح شکایتشان پرداختند و برای دو متهم حکم اعدام خواستند.

یکی از شاکی‌ها گفت: من ساکن شهرک غرب هستم. همسرم وضع مالی خوبی دارد و به همین خاطر نیاز مالی ندارم. اما برای سرگرم شدن در فضای مجازی دنبال کار خانگی می‌گشتم که با آرش آشنا شدم.

او با من قرار ملاقات گذاشت و گفت خودش برایم اسنپ میگیرد. آرش خودش با اسنپ دنبالم آمد و مرا با خوراندن آبمیوه مسموم، بیهوش کرد. وقتی به هوش آمدم در خانه‌ای بودم که آرش و دوستش مرا آزار داده بودند.

وی در حالی که اشک می‌ریخت به قضات گفت: این ماجرا باعث شد زندگی‌ام سیاه شود. همسرم وقتی به ماجرا پی برد حرف‌های مرا باور نکرد و از من جدا شد. من برای دو متهم درخواست اشد مجازات دارم.

شگرد مسمویت

دومین شاکی گفت: وقتی به تله دو شیطان افتادم و به خانه برگشتم ماجرا با به نامزدم گفتم و فورا به پزشکی قانونی رفتم. کارشناسان پزشکی قانونی، مواد بیهوشی را در خونم تشخیص دادند که حاوی هروئین بود. بر اثر مواد بیهوشی مغزم دچار التهاب شده و هنوز بعد از گذشت چند ماه دارو می‌خورم و به حال عادی برنگشته ام.

سومین شاکی گفت: بعد از آشنایی با آرش، او برایم اسنپ گرفت تا به دیدنش بروم. بین راه او مرا با آبمیوه مسموم کرد و وقتی به هوش آمدم فهمیدم به من تعرض شده است.

آرش و دوستش به زور رمز کارت عابربانکم را گرفتند و مرا از ماشین پیاده کردند. سه روز گیج بودم و وقتی حالم بهتر شد گوشی موبایلم را بررسی کردم که متوجه شدم اثری از شماره تلفن آرش و پیامک‌های او نیست.

سپس سایر شاکی‌ها به تشریح ماجرا پرداختند و برای دو متهم اشد مجازات خواستند.

وقتی متهمان روبه روی قضات ایستادند جرمشان را نپذیرفتند و مدعی شدند شاکی‌ها با میل خودشان با آن‌ها رابطه برقرار کرده و اجبار و تهدیدی نبوده است.

در پایان جلسه، قضات ادامه نشست را به بعد موکول کردند.

دومین جلسه دادگاه

در دومین جلسه رسیدگی به پرونده دو شیطان، که پشت درهای بسته و غیرعلنی برگزار شد متهمان بار دیگر از خود دفاع کردند.

آن‌ها گفتند: قبول داریم با شاکی‌ها طرح دوستی می‌ریختیم. اما آن‌ها خودشان به ما علاقمند شده و به ملاقاتمان می‌آمدند و ما با میل خودشان با آن‌ها رابطه برقرار می‌کردیم.

هیچ اجباری در کار نبوده و شاکی‌ها پرونده‌های سیاهی دارند. انها حالا از ما شکایت کرده‌اند تا ما را به دردسر بی‌اندازند. ما اتهام را قبول نداریم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و ادامه رسیدگی را به روزهای آینده موکول کردند. تا پرونده شکایت شاکی‌ها از دو متهم، مبنی بر آدم ربایی نیز که در دادسرای جنایی تهران در حال بررسی است به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شود.

 


خروج از نسخه موبایل