آموزش و سرگرمی

ماجرای تصاویر تکی سپیده خداوردی؛ آیا از همسرش جدا شده است؟

تصاویر اخیر سپیده خداوردی در شبکه‌های اجتماعی باعث گمانه زنی‌های زیادی شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصاویر غیبت همسر خداوردی به چشم آمده و این شایعات را ایجاد کرده که این دو نفر از هم جدا شده اند.

سپیده خداوردی از همسرش جدا شده است.

سپیده خداوردی تنها در اتاق گریم

سپیده خداوردی از همسرش جدا شد.

سپیده خداوردی و پسرشسپیده خداوردی از همسرش جدا شده است.

ابراز احساسات «سپیده خداوردی» هنگام رونمایی از سریال شهید شهریاری

سریال «صبح آخرین روز» چند روز دیگر از شبکه دو سیما پخش خودش را آغاز می‌کند؛ سریالی که دیدنِ گوشه‌ای از آن، اشک‌های همسر شهید و بازیگرش را درآورد.

سریال «صبح آخرین روز» با همکاری صدا و سیمای مرکز زنجان در امتدادِ سیاست‌های رونق سریال‌های استانی تلویزیون، به زندگی شهید مجید شهریاری می‌پردازد. نامی مطرح و برجسته در عرصه علمی کشور که استاد دانشگاه شهید بهشتی، فیزیک‌دان و دانشمند هسته‌ای متولد زنجان بود.

زندگی پر فراز و نشیب و شخصیت علمی شهید شهریاری دستمایه ساخت این سریال قرار گرفت؛ اثری در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی‌فرد است که تولید آن از اواخر مرداد ماه در زنجان آغاز و اردیبهشت‌ماه به پایان رسید. زندگی شهید شهریاری از بدو تولد تا شهادت به تصویر کشیده شده است.

داستان این سریال از صبح روز ترور شهید شهریاری آغاز شده و به گذشته برمی‌گردد و ۴۶ سال زندگی او را روایت می‌کند. شهید دکتر مجید شهریاری، استاد دانشگاه شهید بهشتی و از دانشمندان هسته‌ای ایران بود که در سال ۱۳۴۵ در زنجان متولد شد و در هشتم آذر ۱۳۸۹ توسط رژیم صهیونیستی و با همکاری اطلاعاتی منافقین در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید.

در جریان رونمایی از سریال اتفاقات جالبی افتاد که یکی از آن‌ها لحظات احساسی همسر شهید و بازیگری بود که نقش همسر شهید را در سریال «صبح آخرین روز» ایفا می‌کند. بهجت قاسمی (همسر شهید) در کنار سپیده خداوردی نشسته بودند و در هنگام تماشای گوشه‌ای از سریال هر دو حال‌شان منقلب شد.

بعد از رونمایی به سراغ دکتر بهجت قاسمی همسر شهید شهریاری، سپیده خداوردی بازیگر سریال و حسین تبریزی کارگردان رفتیم و آن‌ها در جلوی دوربین تسنیم به نکاتی اشاره کردند؛ گفت‌وگو با سپیده خداوردی و لحظات احساسی و البته بغض و گریه او شروع شد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا