فرهنگ و هنرویدئو

مائده سریال احضار و تبدیل خواستگار به ابزار!

علیرضا افخمی مائده در خط حمله سریال را تقویت کرد و بازی هجومی و جذاب تری را از او گرفت.

وقت صبح– قسمت 22 سریال احضار هم پخش شد و داستان روند تند تر و تهاجمی تری به خود گرفت. در این قسمت مائده( با بازی آدرینا صادقی) سرکشی یک دهه 70 ای حق به جانب را خوب تصویر کرد.

به گزارش وقت صبح، در این قسمت مائده که تقریبا مطمئن شده زهره توهم زده و فرهاد چشم و گوش بسته است کمی با دختر دایی خود کلنجار می رود.

زهره هم که بر اساس فیلمنامه انگار فرشته است کمی قاطی می‌کند و دختر عمه به این خوبی را سست و بی اراده توضیف می‌کند و صدای جیغ‌هایش را به جان می‌خرد.

 

زهره هم خیلی مظلومانه همه چیز را کف دست عمه می گذارد و دعواهای بعدی شروع می شود. مائده که اعصاب معصاب ندارد پدر خوانده اش را سین جین می کند.

زهره با خنده آمد و با گریه رفت.

بعد از اینکه به سرنخ های اکس خود یعنی روح مرحوم کامرانی می‌رسد داد و بیداد راه می اندازد و یک سیلی آب دار از مادرش می خورد.

مائده پیامی فرستاد

مائده که حالا غیر از روح کامرانی به کسی اعتماد ندارد بدش نمی‌اید از خواستگارش هم یک کاری بکشد تا ببینید چه پیش می آید. مائده به رسم مالوف برخی از دختران دهه 70 ای با پیام « برای شما زحمتی دارم» به سراغ فرهاد می رود.

خواستگار بخت برگشته که البته بی گناه هم نیست دست و پایش را گم می کند و به رسم مالوف پسران سینه چام می گوید« هرچه شما بگویید.»

خلاصه مائده و فرهاد در پارک نزدیک خونه آنها ( که در واقع خیلی هم نزدیک نیست چون بنظر لوکیشن پارک گفتگو بود) کنار هم روی نیمکت های آلاچیق می نشینند.

مائده که کلا سه بار فرهاد را دیده است می گوید من کسی را جز شما ندارم پس بیایید به جای من بروید کارخانه و خودتان را با آقای مرادی و پدرتان در بیاندزاید.

فرهاد هم که نمی داند دنیا دست کیست می گوید : «سمعا و طاعتا.» باید دید در عمل هم راه به جایی خواهد برد.

رها انتقام سختی از فرهاد خواخد گرفت.

فراموش نکنیم رها به کمک رفیق شفیقش پرستو در کمین آقا فرهاد کافی شاپ کن ماست.

نوشته های مشابه

guest
33 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا