آموزش و سرگرمی

“لیندا کیانی” لال شد/ ماجرا از چه قرار است؟

لیندا کیانی در برنامه خندوانه از ماجرای لال شدنش در دوران کودکی برای مدتی پرده برداشت.

به گزارش وقت صبح، لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه گفت: آبادانی هستم و زمان جنگ با خانواده به تهران آمدم. کلاس اول ابتدایی روبروی مدرسه ما در تهران بمباران شد و مدتی لال شدم!

حتی چند روز به خاطر دوری از این حوادث، به خانه خاله ام رفتیم اما آنجا هم بمب زدند و دوباره با موج انفجار وسط اتاق پرت شدیم.

لال شدن لیندا کیانی

این بازیگر درباره اخلاق خود بیان کرد:حسادت در من خیلی کم است و خیلی رو راست هستم. به نظرم باید با سیاست تر زندگی کنم؛ یک جا هایی باید زیرکی بیشتری داشته باشم.

بیشتر بخوانید: حجاب جالب “لیندا کیانی” در جنگل/ عکس

کیانی درباره تحصیل در رشته فلسفه گفت: همیشه یکسری سوال داشتم و کسی پاسخگوی آنها نبود؛ یادم است کلاس چهارم ابتدایی بودم خواهر دوستم گفت هر جوابی در زندگی بخواهی به دست بیاوری باید فلسفه بخوانی! به همین دلیل با پشتکار بسیار فلسفه خواندم.

مادر؛ بزرگترین نعمت زندگی لیندا کیانی

در بخشی از برنامه کیانی درباره مادرش گفت: تمام زندگی من مادرم است. اگر بداخلاقی می کنم خودش می داند که با تمام وجودم خیلی دوستش دارم.

رامبد جوان هم به همین بهانه پیامی به مادرش داد و گفت: هما خانوم خیلی مخلصم من هم شما را خیلی دوست دارم. تو یکی از مهمترین آدم های زندگی ام هستی. همانطور که پدرم، خواهرم، همسرم و نوردخت در زندگی ام مهم هستند. مادرم می خواهم بگویم، چاکرتم

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا