آموزش و سرگرمی

لیست سیاه فرهاد مجیدی فاش شد؛ ستاره‌های لیست چه کسانی هستند؟

بابک مرادی اولین بازیکنی نبود که در دوران مربیگری مجیدی در لیست مازاد قرار می‌گیرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی، بابک مرادی که فصل گذشته از ماشین‌سازی به استقلال آمده بود طی روزهای گذشته اخباری درباره مخالفت مجیدی با حضورش در تمرین منتشر شد.

این بازیکن استقلال طبق اعلام رسمی این باشگاه به دلیل انضباطی در اختیار باشگاه گذاشته شده است. مرادی دومین بازیکنی است که در لیگ بیست و یکم مورد غضب سرمربی استقلال واقع شده است.

برخورد مجیدی با بی‌انضباط‌ها

مجیدی از روزی که کارش در استقلال را به عنوان سرمربی شروع کرده، بارها و بارها به خاطر مسائل انضباطی با بازیکنانش برخورد کرده است. زمانی که او به عنوان جانشین وینفرد شفر انتخاب شد، گادوین منشا و طارق همام را از تیمش کنار گذاشت.

آخرین یاغی خارجی عملکرد بدی در استقلال نداشت ولی مجیدی به دلیل حواشی زیاد، منشا در لیست خروج استقلال قرار داد و عمر حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها به بیشتر از نیم فصل نرسید.

لیست سیاه فرهاد مجیدی فاش شد.

یکی دیگر از نفراتی که در فصل گذشته چند بار با مجیدی دچار مشکل شده بود و در آستانه اخراج قرار گرفت دانشگر بود. محمد دانشگر که در چند مقطع وارد بلک لیست سرمربی استقلال شده بود بالاخره توانست به بازیکن مورد اعتماد فرهاد تبدیل شود و در این فصل حتی به بازوبند کاپیتانی استقلال هم رسید.

همه مغضوبان فرهاد

فرشید باقری دیگر بازیکنی بود که در فصل گذشته به خاطر درگیری لفظی با یکی از دستیاران مجیدی، توسط او از تیم کنار گذاشته شد و در نقل و انتقالات نیم فصل به گل گهر رفت.

مجیدی که در مسائل انضباطی با کسی تعارف ندارد، حتی با فرشاد ماجدی که دوست و دستیار همیشگی او در سالهای گذشته بود، قطع همکاری کرد.

قبل از مرادی هم احمد موسوی مدافع راست آبی‌ها در لیست مازاد مجیدی قرار گرفت و در آخرین روز نقل و انتقالات راهی گل گهر سیرجان شد.

بابک مرادی اما آخرین نفری است که در بلک لیست فرهاد قرار گرفته و آنطور که مشخص است جایی در تفکرات مجیدی ندارد و باید از همین حالا به فکر انتخاب تیم بعدی خودش باشد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مرادی از دستورات تاکتیکی مجیدی سرپیچی کرده که در این صورت حق کاملا با سرمربی استقلال است. فقط تنها انتقادی که می‌شود به مجیدی وارد کرد این است که اگر این بازیکن را نمی‌خواست چرا زودتر او را در لیست مازاد قرار نداد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا