آموزش و سرگرمی

لیست بلند بالا از معشوقه های سابق “کریستیانو رونالدو”

در این مطلب نگاهی به معشوقه های رونالدو از ابتدا تاکنون انداخته ایم او لیست بلند بالایی از رابطه های عاشقانه با زنان مختلف داشته است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ نریدا گالاردو یکی از زنانی که کریستیانو رونالدو با او رابطه داشته است در پستی جورجینا رودریگز را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که او از طریق جراحی های زیبایی، خود را شبیه کیم کارداشیان کرده است.

کریستیانو رونالدو، ۳۷ ساله، پس از اولین ملاقاتش با جورجینا ۲۸ ساله، به مدت ۶ سال رابطه خود را حفظ کرده است. به لطف روابط مستحکم این زوج، ممکن است فراموش شود که رونالدو لیست بلند بالایی از رابطه های عاشقانه با زنان مختلف داشته است.

در اینجا نگاهی به معشوقه های سابق کریستیانو رونالدو می اندازیم.

جوردانا ژاردل

جوردانا، اولین زنی بود که رونالدو به طور رسمی با او رابطه عاشقانه داشت. تصور می‌شود که این مدل برزیلی، اولین شریک جدی، این مهاجم پرتغالی به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای در سال های اولیه فعالیتش بود.

جوردانا، خواهر ماریو ژاردل، هم تیمی کریستیانو در اسپورتینگ لیسبون بود. این زوج در سال ۲۰۰۳ با هم وارد رابطه شدند، اما نتوانستند رابطه خود را ادامه دهند.

جوردانا، اولین زنی بود که رونالدو به طور رسمی با او رابطه عاشقانه داشت

مرچه رومرو

شریک مورد توجه بعدی کریستیانو مدل پرتغالی، مرچه بود که بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ بیش از یک سال با او رابطه داشت.

این مجری تلویزیونی در اولین حضور رونالدو در منچستریونایتد در دوران شکوهش در اولدترافورد، برجسته ترین شریک زندگی او بود.

اما به دلیل که مرچه در پرتغال مستقر بود، این زوج به دلیل مسافت نتوانستند رابطه عاشقانه خود را ادامه دهند.

مرچه رومرو مدل پرتغالی معشوقه سابق رونالدو

ایموگن توماس

دختر شایسته ولز در سال ۲۰۰۳ و مجری برنامه‌های تلویزیونی در دو بازه زمانی مختلف با کریس رونالدو رابطه داشت. یک‌بار سال ۲۰۰۶ و زمانی که در منچستر بود و دومین بار، سال ۲۰۱۱ و دوران حضورش در رئال.

رابطه‌ای که هر دو بار به‌هم خورد. رسانه‌ها فاش کردند بار آخر کریس بار‌ها با ایموگن تماس گرفته بود، اما پاسخی دریافت نمی‌کرد.

ایموگن توماس دختر شایسته ولز در سال ۲۰۰۳ و معشوقه سابق رونالدو

ثریا چاوز

ثریا چاوز سال ۲۰۰۶ با کریس رونالدو آشنا شد. آن زمان بازیگری معمولی بود و به اندازه کریس که بازیکن منچستریونایتد بود شهرت نداشت.

یک سال بعد، اما ثریا چاوس پرتغالی در فیلم «Call Girl» نقش اصلی را ایفا کرد. فیلمی که فروش قابل توجهی داشت و شهرت چاوز را چندین برابر کرد. رابطه این دو هم با پیشرفت کاری که داشتند به فراموشی سپرده شد.

ثریا چاوز سال ۲۰۰۶ با کریس رونالدو آشنا شد

جما اتکینسون

سال ۲۰۰۷ زمانی که کریس در حال مطرح کردن نامش در فوتبال انگلیس بود با جما اتکینسون بازیگر و مدل انگلیسی آشنا شد. این آشنایی تنها چهار ماه طول کشید.

اتکینسون هم‌اکنون با گورکا مارکس اسپانیایی مجری برنامه‌های سرگرمی ازدواج کرده و یک فرزند دارد.

جما اتکینسون بازیگر و مدل انگلیسی

پاریس هیلتون

این بازیگر، خواننده و تاجر آمریکایی در تابستان ۲۰۰۹ وقتی کریس رونالدو برای گذراندن تعطیلاتش به آمریکا سفر کرد به او علاقه‌مند شد.

پاریس هیلتون و کریس در کالیفرنیا با همدیگر آشنا شدند و تعطیلات را باهم گذراندند. مدت این آشنایی، اما به همان تعطیلات ختم شد و ادامه پیدا نکرد.

لوئانا بلتی

جولیانو بلتی بازیکن برزیلی بارسلونا و چلسی در سال ۲۰۰۹ تصمیم می‌گیرد خواهرش لوئانا را به واسطه دوستی که با کریس داشت با این بازیکن آشنا کند.

آشنایی که منجر به صمیمیت میان لوئانا و رونالدو شد. رابطه کریس با این طراح لباس هم پایان خوشی نداشت.

نریدا گالاردو

نریدا که نامش در روزهای اخیر به لطف اظهارنظرهایش در مورد جرجینا رودریگز بر سر زبان ها افتاد، در سال ۲۰۰۸ به مدت هشت ماه با رونالدو در ارتباط بود.

نریدا در گذشته نیز نسبت به کریستیانو خیلی مهربان نبود و علت جدایی خود از او را، شلوارک‌های عجیب و غریب کریس رونالدو که خیلی مورد پسند گایاردو نبود عنوان کرده بود.

نریدا گالاردو در سال ۲۰۰۸ به مدت هشت ماه با رونالدو در ارتباط بود

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان در سال ۲۰۱۰، به مادرید سفر کرده بود تا تعطیلاتش را در پایتخت اسپانیا بگذراند. کریس رونالدو آنجا با کیم آشنا می‌شود و این دو نفر سه روز کامل را باهم در مادرید سپری می‌کنند تا برنامه‌های آینده خود را پایه‌ریزی کنند. در نهایت ۷۲ ساعت بعد همه چیز تمام می‌شود و کریس و کیم با هم به توافق نمی‌رسند. کارداشیان سپس با کانیه وست خواننده مطرح آمریکایی ازدواج کرد.

ایرینا شایک

ایرینا شایک از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدت پنج سال با رونالدو رابطه عاشقانه داشت. ایرینا بعد از ترک کریس خیلی زود با بردلی کوپر بازیگر هالیوودی ازدواج کرد و صاحب دختر شد که البته آن ازدواج هم به سر انجام نرسید.

رابطه 5 ساله رونالدو با ایرینا شایک

لوسیا ویلون

مدتی بعد از پایان رابطه کریستیانو با ایرینا شایک، او با مجری مشهور تلویزیون اسپانیا، لوسیا ویالون آشنا شد. اما خانواده رونالدو به‌رغم انتشار عکس‌های کریس و لوسیا، حتی هرگونه ارتباط میان آن دو را به کل تکذیب کردند. لوسیا در ادامه با چیچاریتو هم‌تیمی کریس در منچستر و رئال ازدواج کرد.

دزیره کوردرو

دزیره کوردرو سال ۲۰۱۴ دختر شایسته اسپانیا شد و وارد صنعت مدلینگ شد. در سال ۲۰۱۶ وقتی دزیره ۲۳ سال داشت با کریس آشنا می‌شود. کریس دزیره را دختری «عشق شهرت» توصیف کرده بود. دزیره بعد‌ها با خواکین کوریا بازیکن لاتزیو آشنا شد.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا