آموزش و سرگرمی

لباس عجیب کندال جنر در سفرش به پاریس!

کندال جنر سوپرمدل مشهور در مسافرت خانوادگی خود به پاریس، یک کت خز مصنوعی از برند لوکس و گران قیمت بوتگا ونتا به تن کرده بود.

وقت صبح– کندال جنر مدل مشهور و چهره تلوزیونی 27 ساله در مسافرت خود به پاریس عکس‌‌هایی با کت خز مصنوعی گران قیمت خود به اشتراک گذاشته است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، این مدل که اخیراً شایعات نامزدی‌اش با خواننده رپ پورتوریکویی بد بانی جنجال به راه انداخته است، در این عکس‌ها در اتاق خوابی کم نور دیده می‌شود.

کندال جنر یکی از دختران خانواده مشهور کارداشیان-جنر است.

او عکس‌های جدید خود را در صفحه اینستاگرام خود با 280 میلیون دنبال کننده به اشتراک گذاشته است.

و بر روی یکی از این عکس‌ها نوشته است: «این خز مصنوعی بوتگا است» کندال کت خز مصنوعی قهوه‌ای تیره و روشن خود را با کمربندی با همان جنس و رنگ ست کرده بود.

کت خز مصنوعی کندال جنر

کندال همچنین کلاه لبه داری را بر روی موهای تیره رنگ و صاف خود که در اطرافش پریشان بود، گذاشته بود. صورت کندال در این عکس‌ها تا حدی پنهان شده بود، اما به نظر می‌رسد او آرایشی کم رنگ و مات بر صورت خود داشت.

این سوپرمدل مشهور در مصاحبه اخیر خود با مجله مد و فشن وگ که در اوایل این ماه در تبلیغ جدیدترین مجموعه برند کالوین کلاین منتشر شده بود، فاش کرد که کت‌های خز مصنوعی یکی از لباس‌های مورد علاقه او هستند.

عاشق خرید

او توضیح داد: «من عاشق خرید لباس‌هایی هستم که قبلا مد بوده‌اند: حداقل هفته‌ای یک بار با دوستانم به فروشگاه لباس‌های دست دوم می‌روم و به لباس‌ها نگاه می‌کنیم.

در حال حاضر، من کت‌های چرمی بزرگ زیادی پیدا می‌کنم. یک کاپشن چرم قدیمی یک جزء اصلی هر کمد لباسی است. می‌توانید آن را بر روی همه چیز بپوشید. من همچنین به لباس‌های قدیمی طراحی شده توسط طراحان مد مشهور نیز نگاه می‌کنم.»

کندال جنر و کیم کارداشیان

کندال جنر این کت خز مصنوعی گران قیمت را در بازی لیگ یک اوبر ایتس بین پاری سن ژرمن و رِن نیز پوشیده بود. به گزارش وقت صبح کندال له همراه خواهر مشهورش کیم کارداشیان برای تماشای این مسابقه رفته بود.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا