آموزش و سرگرمی

قیمت های نجومی و عجیب جواهرات مگان مرکل!

سبک جواهرات مارکل از گردنبند گرفته تا النگو، گوشواره و حلقه، به‌سمت کلاسیک، ساده و معنادار گرایش دارد.

به گزارش وقت صبح به نقل از independent؛ مگان مارکل یکی از پرحاشیه‌ترین اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا است که هر وقت در انظار عمومی ظاهر می‌شود، توجه جهان را جلب می‌کند، اما هواداران دوشس ساسکس به سبک‌های مدی که او انتخاب می‌کند علاقه زیادی دارند.

مارکل از‌جمله کسانی است که می‌داند لباس و وسایل تزئینی مثل کیف و جواهرات را چطور انتخاب کند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید اغلب جواهراتی که دارد، قطعات نفیسی‌‌اند.

سبک جواهرات مارکل از گردنبند گرفته تا النگو، گوشواره و حلقه، به سمت کلاسیک، ساده و معنادار گرایش دارد. در ادامه این مطلب تعدادی از جواهرات شاخص مگان مارکل را معرفی خواهیم کرد.

گردنبند ژوست آن کلو کارتیه ۳۰ هزار دلار

دوشس ساسکس در یکی از اولین تجمعات بزرگ پس از همه‌گیری که به مناسبت مسابقات اینویکتوس در هلند برگزار ‌شد، گردنبند زیبایی از کارتیه به گردن داشت.

این قطعه یکی از برجسته‌ترین قطعات این برند است که معنای تحت‌الفظی نام آن «فقط یک میخ» است و آلدو سیپولو آن را در دهه ۱۹۷۰ در نیویورک طراحی کرده است.

به گفته کارتیه، این قطعه «روح جسورانه دوران را منعکس می‌کند» و کسانی آن را به گردن خود آویزان می‌کنند که می‌خواهند موقعیتی اصیل، مستقل، بی‌باک و آزاد داشته باشند.

گوشواره‌های الماس با قاب عقیق از لورین شوارتز  ۴۰ هزار دلار

علاوه بر طلای زرد، الماس هم در جواهرات مارکل نقش مهمی دارد. او در سال ۲۰۱۹ در جشن‌های «تروپینگ دِ کالِر» (رژه گارد سلطنتی) و نمایش شیر‌شاه در لندن، با یک جفت گوشواره میخی از لورن شوارتز ظاهر شد.

وقتی رسانه‌های بریتانیایی گزارش دادند که این گوشواره‌ها با حلقه‌ای که گفته می‌شود از همان سنگ ساخته شده، هدیه‌ یک فرد ثروتمند خاورمیانه‌ای به مارکل بوده است، سر‌و‌صدای زیادی به پا شد. براساس گزارش نشریه د ریچست، قاب سیاه عقیق گوشواره جدا‌شدنی است و به دو روش می‌توان آن‌ها را استفاده کرد.

گوشواره‌های ریفلکشن کارتیه  ۶۹ هزار دلار

مگان مارکل کارتیه را برای درخشش در مراسم ازدواجش با شاهزاده هری در سال ۲۰۱۸ انتخاب کرد.

او پس از اینکه از در کلیسای سنت جورج در وینزر با لباس عروس استلا مک کارتنی و یک جفت گوشواره میخی از کارتیه خارج شد، تاثیر زیادی روی افراد گذاشت.

این گوشواره از مجموعه ریفلکشن کارتیه، از طلای سفید ۱۸ عیار است که هر مجموعه ۱۹ الماس تراش برلیان به وزن ۱.۶۴ قیراط و ۱۰ الماس تراش باگت به وزن ۲.۲۵ قیراط دارد.

انگشتر اَسپری شاهزاده دایانا- ۹۸ هزار دلار

یکی دیگر از قطعات تاثیر‌گذاری که مگان در مراسم عروسی‌اش استفاده کرده بود، حلقه آبی معروف شاهزاده دایانا بود.

به گزارش رسانه‌های بریتانیایی، آکوامارین درشت زمردی که بر روی یک حلقه طلای زرد ۲۴ عیار نصب شده است، طراحی آسپری در سال ۱۹۹۶ از سنگی است که لوسیا فلچا دی لیما، دوست شاهزاده دایانا، به او هدیه داده بود.

به گفته وبلاگ رویال واچر، دایانا تنها دو مرتبه قبل از مرگ غم‌انگیزش در سال ۱۹۹۷ این انگشتر را استفاده کرد: یک بار در سفر به سیدنی و بار دیگر در حراج کمد لباس خود در کریستی.

حلقه لورن شوارتز ۱۰۵ هزار دلار

مارکل در سال ۲۰۱۹ با یک حلقه لورن شوارتز که شاهزاده هری به‌عنوان هدیه اولین سالگرد ازدواجشان به او داده بود، دیده شد.

به گزارش رسانه‌های بریتانیایی، روی این حلقه سه سنگ تولد مختلف مگان، هری و آرچی: پریدوت، یاقوت کبود آبی و زمرد سبز، کار شده است.

رسانه‌های بریتانیایی گزارش دادند که این انگشتر حدود ۸۰ هزار دلار آمریکا ارزش داشت، تا اینکه مارکل حلقه طلای آن را با یک نوار ظریف الماس جایگزین کرد و ارزش آن تا ۱۰۵ هزار دلار افزایش یافت.

دستبند ریفلکشن کارتیه ۱۵۵ هزار دلار

جواهرات مارکل را در روز عروسی یک دستبند «گالانتری دی کارتیه» هماهنگ با گوشواره‌هایی از همین مدل تکمیل کرد که روی طلای سفید ۱۸ عیار، ۱۰۴ الماس تراش برلیان و ۵۶ الماس تراش باگت به وزن ۵.۶۱ قیراط کار شده بود.

حلقه نامزدی- ۳۵۰ هزار دلار

شاهزاده هری برای درخواست ازدواج به مگان مارکل تمام تلاش خود را انجام داد. به گزارش پیپل، این قطعه را شاهزاده هری با همکاری جواهرساز دربار، کلیو اند کو (Cleave & Co)، طراحی کرده بود.

این حلقه سه الماس دارد. یک سنگ مرکزی سه قیراطی از بوتسوانا، جایی که این زوج تعطیلات خود را سپری کرده بودند، و دو الماس کوچکتر در دو طرف نگین بزرگ که از مجموعه شاهزاده دایانا بود.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا