آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

قیمت نجومی عکس عضو “بی تی اس” باعث عصبانیت طرفداران شد!

عکس‌های کمیاب جونگکوک کوچکترین عضو گروه بی تی اس از اجرای اخیرش با قیمتی نجومی و غیرقابل باور به فروش می‌رسند!

وقت صبح– خرید و فروش عکس‌ کمیاب و ویژه جونگکوک با قیمت‌هایی نجومی در فضای مجازی باعث عصبانیت آرمی‌ها شده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پس از اجرای اخیر جونگکوک در برنامه کره‌ای اینکایگو عکسی ویژه از او به طرفداران هدیه داده شد.

حالا این عکس ویژه و کمیاب با قیمتی غیرقابل باور در فضای مجازی به فروش می‌رسد.

جونگکوک از بی تی اس بار دیگر محبوبیت و نفو خود را به نمایش گذاشته است! فوتوکارت‌ها یکی از بزرگترین بخش‌های کی پاپ هستند.

بسیاری از این عکس‌ها به ارزش هزاران دلار خرید و فروش می‌شوند. با این حال این تنها برای فوتوکارت‌های کمیاب و ویژه صادق است.

با وجود محبوبیت گروه بی تی اس و جونگکوک جای تعجب نیست که گران‌ترین فتوکارت‌های به فروش رسیده در فضای مجازی متعلق به این آقای آیدل جوان هستند.

هدایای جونگکوک به آرمی‌های حاضر در برنامه اینکیاگو

در 30 جولای، جونگ کوک برای اولین بار آهنگ مستقل خود به نام «سون» را در اینکیگایو اجرا کرد.

مانند تمام برنامه‌های موسیقی، آرمی‌ها توانستند در این برنامه شرکت کنند. جونگکوک از این طرفداران خوش شانس با چند هدیه ویژه استقبال کرد.

قیمت هدایای ویژه جونگکوک برای آرمی‌ها جنجالی شد!

در کنار دیگر هدایای بامزه و شیرین جونگکوک فوتوکارتی ویژه و جدید از خود را به این طرفداران هدیه داد. این فوتوکارت‌ها پیامی دست نوشته از جونگکوک را بر روی خود دارند.

هدایای جونگکوک به آرمی‌های حاضر در برنامه اینکیاگو

 

با توجه به نادر بودن این فوتوکارت تعجب آور نبود که طرفداران به سرعت فروش آنلاین آن‌ها را مشاهده کردند. به طور خاص، یک کاربر این عکس را کمی کمتر از 1700 دلار آمریکا برای فروش گذاشته بود.

باور این قیمت برای طرفداران در فضای مجازی غیرممکن بود!

با این حال این بیشترین قیمتی نبود که برای فروش این عکس در نظر گرفته شده بود. در کمتر از یک روز آرمی‌ها شاهد فروش این عکس به قیمت 5 هزار دلار در بعضی از شبکه‌های مجازی بودند!

فوتوکارت ویژه و گران قیمت جونگکوک
فوتوکارت ویژه و گران قیمت جونگکوک

در حالی که فروش فوتوکارت‌ها با مبالغ هنگفت غیرمعمول نیست، قیمت بسیار زیاد این عکس‌ها محبوبیت جونگکوک را نشان می‌دهد. با این حال، برخی از طرفداران خشم خود را از به فروش رسیدن این عکس به اشتراک گذاشته‌اند.

آن‌ها معتقدند این عکس به عنوان هدایایی ویژه از طرف جونگکوک برای طرفداران حاضر در این اجرا تهیه شده بود و فروش آن‌ها کار درستی نیست!

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا