آموزش و سرگرمی

قطع حمایت طرفداران “جانی دپ” با لو رفتن اسرار جدید!

جزئیات جدیدی از ازدواج جانی دپ و امبر هرد در دادگاه فاش شده که احتمال دارد برخی سلبریتی های حامی جانی دپ، موضع خود را تغییر دهند.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ پس از فاش شدن شواهد و زوایای جدید پرونده جنجالی جانی دپ علیه امبر هرد این احتمال وجود دارد که سلبریتی های زیادی نظر خود را درباره ستاره فیلم دزدان دریایی کارائیب تغییر بدهند.

پس از قرائت حکم محاکمه افترای جانی دپ علیه امبر هرد بسیاری بر این باور بودند که این نتیجه برای هیچ‌یک از طرفین یک بُرد محسوب نمی‌شود؛ پرونده پیچیده‌ای مملو از خشونت خانگی، اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان که به کمپین‌های ضد امبر هرد در شبکه های اجتماعی تبدیل شد و به نظر می‌رسید که بسیاری از سلبریتی ها از نتیجه دادگاه و پیروزی دپ خوشحال بودند.

بیشتر بخوانید: افشای دلیل مخالفت آنجلینا جولی با ازدواج جانی دپ و امبر هرد

افشاگری از جزئیات جدید ازدواج جانی دپ و امبر هرد

حالا که جزئیات جدیدی از درونیات ازدواج این زوج سابق در اسناد ۶ هزار صفحه ای دادگاه فاش شده، این امکان وجود دارد که برخی سلبریتی های حامی جانی دپ، موضع خود را تغییر دهند.

اسناد حقوقی که به دست آندریا بورکهارت وکیل رسیده، پیام های رد و بدل شده بین جانی دپ و مرلین منسون (Marilyn Manson) خواننده را نشان می‌دهد که در مورد اتهامات خشونت خانگی مشابه با یکدیگر همدردی می‌کنند.

و دپ به منسون راهکار می‌دهد که چگونه از دست پلیس مخفی شود. و یا پیام های تکان دهنده ای که او و پل بتانی (Paul Bethany) مبنی بر سوزاندن و غرق کردن امبر هرد با یکدیگر رد و بدل کردند و بسیاری موارد دیگر.

همچنین نشانه هایی وجود دارد که تیم حقوقی دپ تلاش می‌کند در دادگاه هرد را به عنوان استریپر (exotic dancer) معرفی کند؛ که در جریان نامزدی و ازدواج او با جانی دپ، شغل او نبوده است.

طرفداران امبر هرد و جانی دپ به احتمال زیاد نظر خود را تغییر نخواهند داد، اما به نظر می‌رسد پس از این افشاگری ها برخی ستاره های هالیوودی سعی کرده‌اند بی سر و صدا از تیم دپ خارج شوند و حمایت خود از او را متوقف کنند.

پست اینستاگرامی جانی دپ پس از پیروزی در دادگاه افترا علیه امبر هرد

شواهد نشان می‌دهد تعداد زیادی از لایک های افراد مشهور از پست پیروزی در دادگاه که جانی دپ در اینستاگرام منتشر کرده بود به‌طور ناگهانی حذف شده‌اند.

ازجمله کسانی که لایک خود را از پست او برداشته‌اند می‌توان به ال فانینگ (Elle Fanning)، بلا حدید (Bella Hadid)، اورلاندو بلوم (Orlando Bloom)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، نیکی توتوریالز (NikkieTutorials)، بروس کمپبل (Bruce Campbell)، زویی دویچ (Zoey Deutch)، سوفی ترنر (Sophie Turner)، جویی کینگ (Joey King)، جردن فیشر (Jordan Fisher) و رایلی کیئو (Riley Keogh) اشاره کرد.

هرچه شواهد بیشتری آشکار می‌شود، پیچیده بودن این پرونده بیش از پیش به همه ثابت می‌شود و از آنجایی که هر دو طرف تقاضای تجدیدنظر داده‌اند، این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا