آموزش و سرگرمی

قتل پسر جوان با ضربات چاقو در جنوب تهران

یک پسر جوان با ضربات چاقو در جنوب تهران به قتل رسید.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، نیمه‌شب سه‌شنبه بیست‌وسوم خرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان ضیائیان مرگ مشکوک پسر جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی، از طریق تماس تلفنی به پلیس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم به همراه قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد پسر حدودا ۱۷ ساله‌ اهل کشور افغانستان مواجه شدند که از ناحیه گردن، قفسه سینه و کتف هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول با همراهی یکی از دوستانش با آمبولانس اورژانس به این بیمارستان منتقل شده است که در نخستین گام او هدف تحقیق قرار گرفت و به بازپرس جنایی گفت: قاتل و مقتول هم محله‌ای بودند اما این اواخر با یکدیگر بخاطر مسائل پیش پا افتاده اختلاف داشتند.

شاهد ماجرا ادامه داد: روز حادثه پسر جوان و قاتل در چند مرحله با یکدیگر دعوا کردند اما قاتل که از مقتول کینه به دل گرفته بود او را در خیابان تعقیب کرد و با شروع درگیری مجدد در یک لحظه با ضربات چاقو مرتکب قتل شد و پس از جنایت سریعا پا به فرار گذاشت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان ضیائیان و صحنه قتل، در نخستین گام قاضی جنایی به ماموران دستور داد تا با اقدامات اولیه مخفیگاه متهم را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری او اقدام کنند.

با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری متهم این پرونده همچنان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا