اجتماعی

قتل فجیع مرد جوان در خانه‌اش

مرد ۴۱ ساله در خانه‌اش در شرق تهران توسط ۲ مدر نقاب پوش به قتل رسید.

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم، روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه، کشف جسد مرد جوانی در یک خانه در محله جوادیه تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد مرد ۴۱ ساله‌ای مواجه شدند که براثر یک درگیری با ضربات مهلک چاقو به قتل رسیده بود‌.

تحقیقات ابتدایی از صحنه جرم و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه قتل نشان داد، ۲ مرد نقاب‌دار در خانه مقتول کمین کرده که پس از مشاهده وی در خانه، درگیری را آغاز کردند و پس از اینکه مقتول را با ضربات چاقو به قتل رساندند بلافاصله متواری شدند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد احتمالا مقتول، قربانی اختلافات شخصی شده و به دلیل اینکه درگیری در خانه رخ داده است عاملان جنایت کلید واحد را در اختیار داشته‌اند.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در خصوص کشف ابعاد پنهان پرونده توسط محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان وارد عمل شده‌اند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا