اجتماعی

فوری؛ رسوایی کنعانی زادگان او را خانه نشین کرد!

انتشار فایل صوتی کنعانی زادگان حواشی زیادی را برای او بوجود آورد و باعث شد جایی در فهرست تیم ملی نداشته باشد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، موضوع دعوت یا عدم دعوت حسین کنعانی‌ زادگان سوال مشترک خبرنگاران حاضر در مراسم بدرقه ملی پوشان زن به جام ملت های آسیا بود.

در این مراسم اگرچه دراگان اسکوچیچ کمی زودتر به همراه مترجمش مراسم را ترک کرد تا گیر سوالات خبرنگاران نیفتد، اما مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره دعوت یا عدم دعوت از حسین کنعانی‌زادگان شاغل در قطر گفت، پرونده او در کمیته اخلاق تحت بررسی است.

این در حالی است که صبح امروز صحبت‌هایی درباره دعوت این دفاع وسط ثابت تیم ملی در دو سه سال گذشته مطرح شده بود و در عین حال برخی از آگاهان نیز به صورت قطعی از عدم دعوت کنعانی زادگان حرف زده‌اند.

بیشتر بخوانید: افشاگری از پشت پرده انتشار فایل صوتی کنعانی زادگان

ستاره بی نظم و بی اخلاق باید تیم ملی را ترک کند

اما اینجا بود که شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال که به عنوان آخرین نفر روی سن رفته بود تا با صحبت‌هایش مراسم بدرقه تیم ملی زنان را به پایان برساند، در خلال حرف‌ها به اهمیت اخلاق در این فدراسیون و لزوم رعایتش از سوی همه تاکید کرد و گفت: «هر کس نمی‌‎تواند با ضوابط اخلاقی کنار بیاید، باید از کشتی این فدراسیون بیرون بماند. باید تیم ملی را ترک کند، چرا که ستاره بی نظم و بی اخلاق به درد خودش هم نمی‌خورد.»

او که داشت این صحبت‌ها را خطاب به مریم ایراندوست مطرح می‌کرد، نام اسکوچیچ را هم در میان جملاتش به زبان آورد تا احتمالا به سرمربی کروات تیم ملی هم کدی داده باشد. علی‌ایحال مشخص نیست که آیا این صحبت رئیس فدراسیون فوتبال ایران معطوف به ماجراهای پس از حسین کنعانی زادگان است یا از مسائل پیشین تیم ملی و موضوع ملتهب بیانیه‌ نویسی پس از پیروزی مقابل لبنان هم نشات می‌گیرد !

با تمام این‌ها اخطاری با این لحن و اعلام آن از سوی رئیس فدراسیون فوتبال در سال های اخیر کمتر سابقه داشته و حالا باید منتظر فهرست ملی و واکنش‌های بعدی بود.

عزیزی خادم در صحبت‌های امروزش تاکید کرد حتی اگر بهترین بازیکن جهان عضو تیم ملی ایران باشد و بی اخلاقی کند، این فدراسیون از حذف کردنش باکی نخواهد داشت و این مسئله نیز خللی به روند تیم ملی وارد نخواهد کرد؛ این صحبت‌ها احتمالا اشاره‌ای به مسائل گذشته و خط خوردن یکی از مهم‌‍ترین بازیکنان تیم ملی از فهرست اردوی پیشین بود.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا