آموزش و سرگرمی

“فرشته حسینی” دست بردار شلوار پلنگی نیست/ عکس

فرشته حسینی دوباره تصویری را از خود با شلوار پلنگی همیشگی اش به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، فرشته حسینی بازیگر مطرح افغان تبار و همسر نوید محمدزاده در اینستاگرامش عکس جالبی را از خود دوباره با استایل شلوار پلنگی منتشر کرد.

شلوار پلنگی فرشته حسینی

نوید محمدزاده و باز هم با لباس‌های عجیب

در سانس دوم خانه جشنواره در برج میلاد اثر جدید کارگردان «ویلایی‌ها» به نمایش درآمد که به موضوع مقاومت زنان در کنار مردان در جنگ می‌پردازد.

صحنه‌های انفجار و جنگی مهیب این فیلم نقش پررنگی در پرداخت‌های بصری ایفا می‌کرد اما داستان الکن و یک خطی آن باعث شده بود که به جز این لحظات فیلم قصه جذابی را برای مخاطبان روایت نکند.

بیشتر بخوانید: دنیای مد “فرشته حسینی” با همه فرق دارد/ عکس

دسته دختران داستان رساندن مهمات به رزمندگان در خرمشهر است تا مانع سقوط این شهر شوند.

فرشته حسینی یکی از بازیگران این فیلم بود که به همراه همسرش نوید محمدزاده در خانه جشنواره فجر حاضر شده بودند. لباس نامتعارف نوید محمدزاده که سوژه عکاسان شده بود از حاشیه‌های روز پنجم جشنواره بود.

فرشته حسینی که متولد ایران است اصالتی افغانستانی دارد. وی در نشست خبری این فیلم درباره اینکه به عنوان یک دختر افغانستانی در فیلمی با موضوع دفاع از ایران و جنگ تحمیلی حضور پیدا کرده، گفت: من بین افغانستان و ایران تفاوتی به لحاظ حسی قائل نیستم و باید بگویم که من ایران را بسیار دوست دارم. فکر می‌کنم همه می‌توانند درک کنند که وقتی جایی بزرگ می‌شوی متعلق به همان‌جا خواهی بود.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا