آموزش و سرگرمی

فال روزانه چهارشنبه 5 مرداد 1401؛ فرار کردن بس است!

دیگر وقتش رسیده که از فرار کردن دست بردارید! ممکن است یک مسئله حل نشده از گذشته شما وجود داشته باشد.

وقت صبح– هرچند فال صرفا جنبه سرگرمی دارد اما اگر به نکات مثبت آن توجه کنید می‌تواند تاثیر مثبت داشته باشد. فال روزانه چهارشنبه 5 مرداد 1401 را بخوانید.

فروردین:

به گزارش وقت صبح، هم اکنون بی اعتمادی احساساتتان را تحت سلطه خود قرار داده است. در مورد خودتان صفاتی را به شکل منفی می‌بینید. دلیل این حس می‌تواند عکس العمل های منفی دیگران که در گذشته در قبال شما شکل گرفته است، باشد!

در مورد این مسائل با شخص مورد اعتمادمان صحبت کنید. سعی کنید از دید وی به خودتان از نگاهی مثبت نگاه کنید. شاید به این گونه بتوانید به خودتان کمک کنید!

اردیبهشت:

دیگر وقتش رسیده که از فرار کردن دست بردارید! ممکن است یک مسئله حل نشده از گذشته شما وجود داشته باشد که در بررسی مجدد آن تردید دارید.

این مسئله می‌تواند پروژه ای که هیچ وقت آن را به پایان نرسانده‌اید، شخصی باشد که در ذهن خود تداعی کرده‌اید یا قولی که به آن هرگز عمل نکرده‌اید.

اما هیچ وقت برای تلاش برای رسیدن به رویاهایی که در گذشته کنار گذاشته اید دیر نیست. سعی کنید فکرتان را آزاد کنید و کاری را که شروع کرده اید به پایان برسانید.

خرداد:

شما نیاز دارید برنامه هایی که برای آینده در سر دارید را دوباره بررسی کنید! یک مسیر نامناسب جدید شما را از هدفتان دور و دورتر می‌کند! سعی کنید برنامه قوی تری برای زندگی خود ایجاد کنید. داشتن یک پایه‌ی قوی، پیشرفت را بسیار آسان تر خواهد کرد!

تیر:

هر بخش از وجود شما در حال حاضر بسیار مهم است، به خصوص بخش هایی که ممکن است به دلیل قدردانی نکردن دیگران از آن ها غافل شده باشید!

ممکن است تا به حال متوجه این موضوع نشده باشید، اما می‌توانیم بگوییم شخصی شما را از علایق خاصی منصرف کرده است! تشخیص اینکه چه زمانی و چرا تغییر کرده اید دشوار است، اما بیاندیشید که آیا برای دیگران تغییر کرده اید یا برای خود.

مرداد:

ممکن است در مورد کسی که زمانی باهم رفاقت داشته اید چیزی یاد فهمیده باشید که نظر شما را تغییر داده و مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید.

ممکن است اعمال های دوست شما با خط قرمز هایتان در تضاد باشد. اول صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید و بدانید که می توانید با یا بدون آن ها میتوانید به زندگی ادامه دهید.

شهریور:

اکنون ممکن است احساس کنید آماده توضیح چیزی بسیار خصوصی و خاص در مورد خودتان به دیگران هستید. مدتی این راز را حفظ کرده اید، چون که مطمئن نبودید که روی دید مردم چه تأثیری خواهد گذاشت!

اما اکنوناز اعتماد به نفس قوی تری برخوردار هستید و می توانید در برابر برخی قضاوت های افرادی که از شما حمایت نمی کنند مقاومت کنید و همچنین می توانید در بیان خود صادقانه تر عمل کنید.

بگذارید هرکس هرچه میخواهد بگوید! تا زمانیکه تصمیم شما به کسی آسیبی نرسانده و در جهت شادی و آزادی خودتان قدم بر میدارید از هیچ کاری اهمال نکنید!

مهر:

ممکن است افراد دیگری در حال حاضر تلاش کنند تا برای شما رییس بازی در بیاورند! احتمالاً به نظر می‌رسد که همه می‌خواهند به شما نشان دهند که چگونه می‌توانید به بهترین نحو زندگی تان را به پیش ببرید.

در حالی که آنها ممکن است ندانند واقعا شبیه شما بودن چگونه است، ممکن است در گذشته تجربیات مشابهی داشته باشند و فقط بخواهند کمک کنند. گفته های دیگران را رها کنید روی درست ترین تصمیم تمرکز کنید

آبان:

دشمنان دیروز، امروز می توانند به افراد معتمد تبدیل شوند! شاید هدف مشترکی دارید که می خواهید باهم به آن برسید یا هر دوی شما در گذشته تصور اشتباهی درباره یکدیگر داشته اید.

در هر صورت، به احتمال زیاد باید با همدیگر همکاری کنید. در حالی که ممکن است در اعتماد کردن به این شخص مردد باشید، اما اگر سعی دارد کمک کند، می توانید به او اجازه دهید به شما کمک کند! ممکن است این یک دوستی پایدار نباشد، اما می تواند برای شما کارساز باشد.

آذر:

ممکن است کسی خبرهای هیجان انگیزی را به شما بدهد، اما ممکن است آنها را باور نکنید، یا این خبر می تواند واقعاً شما را تحت فشار قرار دهد، زیرا برای دریافت چنین اطلاعات قدرتمندی احساس آمادگی نمی کنید.

ممکن است اکنون نیاز داشته باشید که مسئولیت های بیشتری را بر عهده بگیرید یا برنامه ریزی های بیشتری انجام دهید، اما احتمالاً در درازمدت به خیر و صلاح شما خواهد بود.

دی:

ممکن است امروز یک تشکر از خانواده خود دریافت کنید. فداکاری‌ها یا کمک‌هایی که به خانواده‌تان کرده‌اید ممکن است در زمان خودش بی‌توجه نبوده باشد، اما اکنون آنها به طور بالقوه می‌خواهند زحمات شما را جبران کنند یا حداقل قدردانی خود را با کلمات نشان دهند.
این ممکن است برای شما تعجب آور باشد و یا به خودتان بگویید که خیلی دیر شده است، اما سعی کنید به گونه ای پاسخ دهید که بیشترین آرامش را برای خودتان مهیا کنید.

بهمن:

ممکن است منتظر باشید تا کسی احساسات خود را در قبال شما بیان کند یا درباره تصمیمی که بر زندگی شما و او تأثیر می گذارد با شما صحبت کند.
حتی اگر نتیجه ی نهایی آن طور که فکر می‌کنید بی‌نقص نباشد، تمام تلاش خود را بکنید تا تعادل خود را حفظ کنید و نتیجه را بپذیرید.

اسفند:

پایه های شکسته دیروز، امروز قابل تعمیر هستند. ممکن است اخیراً نیاز داشته اید که از یک موقعیت دشوار دور شوید زیرا احساس می کردید که مشکلاتی که با این شخص یا مکان داشتید قابل حل نیست.

نترسید! چون که شانس خوبی برای رفع این مشکل دارید، اما ممکن است یک شبه اتفاق نیفتد. سعی کنید صبور باشید و شروع به ترمیم ترک ها کنید و بدانید که برای همیشه اوضاع ثابت باقی نخواهد ماند.

ترجمه: وقت صبح

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا