آموزش و سرگرمیسرخط

فال روزانه پنجشنبه 7 مهر 1401؛ درگیر هوس نشوید!

فال روزانه پنجشنبه 7 مهر 1401 می گوید ممکن است تمایل داشته باشید که در جهتی متفاوت از آنچه همیشه فکر می کردید حرکت کنید.

وقت صبح– مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که تشخیص دهید آیا این احساس یک هوی و هوس زودگذر است یا خیر. هر کاری که انجام می دهید با یک تصمیم نامطمئن همراه نباشد!

فروردین

گروه ترجمه وقت صبح: یک روز سخت در پیش رو دارید. محافظت از خودتان از نظر مالی و اخلاقی بسیار مفید است. کنار دیگران نبودن و اندکی تنهایی می تواند خوب باشد.

 

اردیبهشت

ممکن است خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به دست شما برسد. همچنین برخی افراد بدجنس از اطرافیان نزدیک شما ممکن است به گونه ای رفتار کنند که شما را ناراحت و آزرده کند.

 

خرداد

امروز روزیست که ممکن است پول‌هایتان را گم کنید یا کسی آن را از شما بدزدد! بهتر است پول نقد و کارت اعتباری خود را امروز در جایی مطمئن پنهان کنید!

 

تیر

هر کاری که برای مدت طولانی باید انجام می‌دادید اما پشت گوش انداختید و فرار کردید می تواند امروز به یکباره روی سر شما آوار شود!

 

مرداد

اگر امروز مسایلی مانند تبلیغات یا برقراری ارتباط با افراد جدید وجود دارد، روز خوشایندی برای این کارها نیست. در صورت امکان دور بمانید.

 

شهریور

به کامپیوتر و کارت حافظه و دیگر وسایل ارتباطی‌تان دقت ویژه داشته باشید؛ زیرا ممکن است مورد هدف افراد بد قرار بگیرید.

مهر

هر کاری که امروز انجام می‌دهید، فقط با کارفرما یا مدیر خود درگیر نشوید! می توانید ببازید!

 

آبان

امروز روز ایده آلی برای موفقیت در زمینه شغلی نیست! به خصوص اگر پیشنهاد شغلی جدیدی برایتان وجود دارد بهتر است قبول نکنید.

 

آذر

امروز روزی است که باید از امور مربوط به ادارات دولتی یا شرکت های بزرگ دوری کنید. ممکن است امورات طبق تفکرات تان پیش نرود!

 

دی

ممکن است از یک سو با سیل موفقیت و از سوی دیگر با انتقادات سنگین مواجه شوید! هرکاری که نیاز است برای روبه‌رویی با این انتقادات انجام دهید.

 

بهمن

اگر برنامه سفر دارید، می توانید کم و کسری های خود را همین امروز تکمیل کنید. امروز بهترین فرصت برای آماده سازی سفرتان است.

 

اسفند

امروز هنگام صحبت و توصیف مسایل کلمات خود را به درستی انتخاب کنید. به احتمال قوی از صحبت های شما برداشت اشتباه خواهد شد!

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا