آموزش و سرگرمی

فال روزانه شنبه 9 مهر 1401؛ موضوعات پیش پاافتاده را ول کنید!

زندگی شما ممکن است پر هیجان باشد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید به خوبی از پس آن برآیید. خوشبختانه افرادی در زندگی شما هستند تا شما را از طریق انواع موانع عاطفی و موقعیت های ناگوار راهنمایی کنند.

وقت صبح– فال روزانه شنبه 9 مهر 1401 می گوید نادیده گرفتن موارد بی اهمیت می تواند به شما کمک کند تا با مشکلات واقعی بهتر برخورد کنید.

فروردین

شما باید در استفاده صحیح از زمان خود دقت بیشتری داشته باشید. شما می توانید بیش از آنچه واقعاً می توانید به همسرتان اهمیت بدهید. این به همسرتان هم امید و روحیه می دهد و باعث تقویت ارتباط شما خواهد شد.

 

اردیبهشت

مراقب باشید در مورد قرار ملاقات با افراد جدید خیلی ایده آل گرا نباشید. در برنامه ریزی آینده برای زندگی خود، به احتمال بسیار زیاد تصویر سازی درستی ندارید.

 

خرداد

غیرممکن است که بتوانی همیشه همه چیز را انجام دهی، به سوی همه بدوی، یا حتی همه چیز داشته باشی! بهترین حالت خود را برای کسی که به شما بهترین احساس را می دهد نگه دارید. یاد بگیرید که پول، زمان خود را بیهوده هدر ندهید.

 

تیر

ممکن است از خود و تصمیمات خود مطمئن نباشید. در حال حاضر، شما به دلیل برخی از آسیب های گذشته خود بسیار گیج هستید. به خودتان زمان بدهید و وقت خود را در محیطی آرام بگذرانید.

 

مرداد

این روزها ایده خوبی است اگر که رمزهای عبور کارت اعتباری، تلفن، ایمیل و … خود را تغییر دهید. شاید یکی از نزدیکان شما که خیلی به او اعتماد دارید لیاقت این اعتماد را نداشته باشد!

 

شهریور

تعیین مرزها و محافظت از خط قرمزهایتان در برابر همه، شما را از بسیاری از مشکلات و نگرانی ها نجات می دهد.

مهر

شما باید بیشتر مراقب باشید که احساسات خود را نشان ندهید. یا باید اعصاب پولادین داشته باشی و هر لحظه بتوانی در مقابل هر چیزی مقاومت کنی، یا باید بلد باشی چگونه احساساتت را پنهان کنی.

 

آبان

شما می خواهید در مورد هر چیزی که به ذهنتان می‌رسد از قبل انواع اطلاعات را داشته باشید و در مراحلی که انجام خواهید داد کوچکترین اشتباهی نکنید. بهتر است زاویه دید خود را به موضوعات تغییر دهید.

 

آذر

صداقت بزرگترین شعار برای شماست. این ویژگی را از هر کسی که وارد زندگی شما می شود انتظار دارید و حتی معتقدید که مردم همیشه صادق هستند. اما بیشتر اوقات بعد از اینکه خیلی دیر شده است متوجه می شوید که اشتباه کرده اید!

 

دی

در حال حاضر به دلیل برخی از پروژه هایی که نمیتوانید به موقع تحویل دهید، استرس زیادی دارید. هیچ امکانی وجود ندارد که پروژه شما یا کاری که قول داده بودید در زمان مشخص به اتمام برسد. این وضعیت ممکن است عواقب غیر قابل پیش بینی داشته باشد. در حال حاضر سعی کنید آرام باشید.

 

بهمن

وقتت را تلف نکن تا کسی باشی که واقعا نیستی! در هرحال وقتی خودتان باشید، افراد مناسب همیشه شما را پیدا خواهند کرد.

 

اسفند

شما در حال حاضر در وضعیت رکود مالی و معنوی عمیقی هستید! از کمک خواستن از اقوام یا دوستان نزدیک خود می ترسید و کمی خجالت می‌کشید. با این حال، فراموش نکنید که هر فردی هر از گاهی این شرایط را تجربه کرده و از دیگران کمک خواسته است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا