آموزش و سرگرمی

فال روزانه سه شنبه 18 مرداد 1401؛ الکی عجله نکنید!

فال روزانه سه شنبه 18 مرداد 1401 می گوید اکنون می‌توانید بیشتر وقت خود را صرف فکر کردن و برنامه‌ریزی کنید، اما در نهایت عجله نکنید.

وقت صبح– بهتر است به جای اجرای فوری اولین ایده ای که به ذهنتان می رسد، اندکی صبور بوده و بیشتر فکر کنید.( فال صرفا جنبه سرگرمی دارد)

فروردین

امروز احتمالاً مجبور خواهید بود در برابر عواملی که در ذهنتان حواس‌پرتی به وجود می‌آورد، مبارزه کنید. ذهن شما ممکن است به سؤالاتی برخورد کند که باید صادقانه به آن‌ها پاسخ داده شود.

آن‌ها را به خاطر بسپارید تا بتوانید در نهایت به آنها بازگردید، اما به خودتان اجازه ندهید که زیاد روی هیچ یک از آنها تمرکز کنید.

اردیبهشت

شریک شدن با شخص دیگری بر سر موضوعی مثل پول یا دارایی ممکن است در حال حاضر جذاب به نظر برسد. با این حال، عاقلانه است که قبل از دادن هرگونه قولی، سؤالات مفصلی در مورد آنچه واقعاً اتفاق افتاده است بپرسید.

خرداد

ارتباط با خانواده یا سایر عزیزان ممکن است در حال حاضر اولویت بالایی برای شما داشته باشد.
ولی به روحیه افرادی که با آن‌ها هستید توجه کنید و این انعطاف را داشته باشید که در صورت نیاز مسیر خود را تغییر دهید.

تیر

سعی کنید به تنهایی یا با کسی کار کنید که پروژه شما را به اندازه کافی درک می کند که مجبور نباشید همه چیز را برای آن‌ها توضیح دهید. اگر این هم امکان پذیر نیست، شاید امروز باید یک گرگ تنها بمانید!

مرداد

تهیه‌ی یک بودجه دقیق در حال حاضر می تواند حیاتی باشد. شما باید در مورد تمایلات خود برای افراط در امور مادی واقع بین باشید. اگر برای پس‌انداز بودجه ای در نظر نگیرید، به احتمال زیاد نسبت به خودتان احساس بدی خواهید داشت. برنامه ریزی می تواند شرایط را قابل کنترل تر نگه دارد.

شهریور

حتی از دست دادن کمی اعتماد به نفس می تواند خیلی سریع انگیزه شما را از بین ببرد. نگذارید دیگران در انتقاد به کار شما زیاده روی کنند.
همچنین امروز می توانید با دوستان خود یک سرمایه گذاری مشترک انجام دهید.

مهر

وقوع یک رویای بزرگ ممکن است اکنون کمی هیجان را به همراه داشته باشد. در حالی که سعی می کنید تمام جزئیات آنچه را که در حال وقوع است درک کنید، منسجم کردن داستان برای گفتن به شخص دیگری می‌تواند به شما کمک کند.

با این حال، به اشتراک گذاشتن چیزی که برای شخص شما معنادار است با کسی که علاقه‌ای به آن ندارد، می‌تواند باعث تضعیف روحیه شما شود، بنابراین مخاطبان خود را با دقت انتخاب کنید.

آبان

درک اینکه به چه فکر می کنید واقعا سخت است. شما در این ویژگی لذت پنهانی را احساس می کنید. اگر خیلی احساساتی نباشید و برای جلوگیری از مشکلات محتاطانه رفتار کنید، بسیار به شما کمک می کند.

همچنین شما باید افرادی را که برای شما غیر ضروری هستند از محیط خود حذف کنید.

آذر

بیشتر اوقات در دفاع از خود در مواجهه با حوادث زیاده‌روی میکنید. شما عادت دارید همیشه خود را محق جلوه دهید. طبیعت سرسخت شما و اصرار شما بر همه چیز اغلب می تواند شما را آزار دهد. از سلامتی خود غافل نشوید!

دی

توانایی های فکری شما در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارد و به شما کمک می کند تا در صورت نیاز بر جزئیات هر مشکلی تسلط پیدا کنید. با این حال، دانش ناب تنها چیزی نیست که اهمیت دارد.

تجربه انسانی شما نیز بسیار مهم است. همه چیزهایی که روی کاغذ خوب به نظر می رسند همیشه به کار نمی‌آیند.

بهمن

مسائل عمیق می تواند در حال حاضر ذهن شما را تحت تاثیر قرار دهد و این ممکن است برای اطرافیان شما قابل توجه باشد.

شما باید کمی بیشتر فکر کنید که آیا گفتن آنچه در ذهنتان است به آنها کمک می‌کند یا خیر. آنها ممکن است به مشکلی که شما منطقاً ترجیح می دهید حل کنید، واکنش عاطفی نشان دهند.

اسفند

امروز به احساسات خود اعتماد کنید و به صدای درونی خود گوش دهید. ممکن است با فردی از اطرافیان خود صمیمیت عاطفی پیدا کنید.

همچنین کنترل هزینه های خود را در دست بگیرید تا وارد دوره ای با مشکلات مالی نشوید.

ترجمه: وقت صبح

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا