آموزش و سرگرمیسرخط

فال روزانه دوشنبه 23 آبان 1401؛ بگذارید اطرافیان نفس بکشند!

اکنون زمان آن است که کمی مسائل را ساده نگاه کنیم. تلاش بیش از حد می تواند دلیلی برای ایجاد موقعیت های گیج کننده و خسته کننده باشد.

وقت صبح– سعی کنید با احساسات لحظه ای خود دهانتان را باز نکنید زیرا احساسات نامنظم و منفی راه را برای مشاجره هموار می کند! مهم‌ترین نکته امروز این است برای اطرافیانتان فضایی برای نفس کشیدن بگذارید!

فروردین

گروه ترجمه وقت صبح: روزهایی را سپری می کنید که باید بسیار مراقب سلامتی خود باشید. ممکن است بریدگی دست و حوادث جزئی رخ دهد! حتی اگر از نظر مالی راحت هستید، باید جایی برای هزینه های پیش بینی نشده باقی بگذارید!

 

اردیبهشت

اگرچه ممکن است برخی از رویارویی ها و ناامیدی ها را دوست نداشته باشید، اما زمان دارید تا رویاهای خود را بازسازی کنید. قبل از تایید فرصت های شغلی جایگزین، دوباره فکر کنید. ممکن است فرد مورد علاقه شما مشکل سلامتی مهمی داشته باشد، از آن غافل نشوید.

 

خرداد

ممکن است به دلیل انتقاد دیگران با مشکلاتی روبه رو شوید. شما پذیرای انرژی های زیادی هستید که در محل کارتان تغییر خواهند کرد. همچنین باید به تنش هایی که در روابط خود با دوستان خود تجربه می کنید توجه ویژه ای داشته باشید.

 

تیر

غذا دادن به حیوانات در طول روز و تماس با افرادی که به کمک نیاز دارند، شما را از بسیاری از اثرات منفی روز محافظت می کند. اسرار خود را در اختیار افرادی در محل کار خود قرار ندهید که از نیت آنها مطمئن نیستید.

 

مرداد

امروز می توانید با مشکلات سلامتی بستگان همسرتان و مشکلات خانواده کنار بیایید. شما وارد دوره جدیدی می شوید که در آن رویایی که آرزویش را داشته اید به حقیقت می پیوندد.

 

شهریور

در حالی که درآمد شما از نظر مالی افزایش می یابد، هزینه های طولانی مدت شما ممکن است کمی شما را با مشکل مواجه کند. شما در حال عبور از چرخه ای هستید که باید مراقب هزینه های خود باشید.

مهر

ممکن است بخواهید محل زندگی خود را تغییر دهید. شما روزهایی را پشت سر می گذارید که منبع مشکلات نامشخص بین خود و دوست صمیمی و عزیزتان را درک می کنید. نباید بیش از حد به خود فشار بیاورید و مراقب سلامت روانی خود باشید.

 

آبان

اگر در سال های گذشته مطالبات قانونی مهمی داشته باشید، ممکن است یک تقسیم ارث در خانواده ایجاد شود. در مواجهه با مسائلی که با آن مواجه می شوید باید آرامش خود را حفظ کنید.

 

آذر

چه کسی دوست و چه کسی دشمن جلوی چشم تو خواهد بود. باید هزینه های فزاینده در منابع مالی خود را تا حدودی تحت کنترل داشته باشید و با احتیاط قدم بردارید.

 

دی

ممکن است دچار مالیات و بدهی های غیرمنتظره شوید، اما بر همه آنها غلبه خواهید کرد. در حالی که کمی از جدایی یا مشکلات اقوام نزدیک خود ناراحت هستید، باید به سلامت خود توجه بیشتری داشته باشید.

 

بهمن

برای من مفید است که در مورد هزینه های ناگهانی کمی محتاط باشم. ممکن است فرآیند مهمی را در ارتباط با سلامتی سالمندان خود طی کنید. و یا حتی ممکن است به دلیل مشکلاتی که صاحبخانه و همسایگان خود ایجاد کرده اند، به دنبال خانه جدیدی باشید.

 

اسفند

ممکن است بخواهید در رابطه با مشکلاتی که با مادرشوهر و خانواده همسرتان داشته‌اید، سکوت کنید. در حالی که روزهایی را سپری می‌کنید که ظاهرتان تغییر می‌کند، فرآیندی را پشت سر می‌گذارید که در آن سلامت خود را دوباره به دست خواهید آورد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا