آموزش و سرگرمی

فال روزانه دوشنبه 17 مرداد ۱۴۰۱؛ وقت را تلف نکنید!

فال روزانه دوشنبه 17 مرداد ۱۴۰۱ می گوید ممکن است امروز همه چیز طبق برنامه پیش نرود. حتی اگر تغییرات در برنامه شما باب میلتان نباشد، نباید وقت خود را با آن تلف کنید.

وقت صبح– تنها راه موثر برای مقابله ادامه‌ی حرکت است. فال روزانه دوشنبه 17 مرداد ۱۴۰۱ که صرفا جنبه سرگرمی دارد در ادامه می خوانید.

فروردین

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، اطرافیان شما امروز در قبال رفتاهایتان بسیار حساس می‌باشند، بنابراین مراقب نحوه تعامل خود با آن‌ها باشید.

خواهید دید که آنها می توانند معانی پنهان فراتر از همه جملات شما را ببینند و به راحتی می توانند آنچه را که پنهان کرده اید شناسایی کنند.

بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که شفاف باشید، زیرا حقیقت هر چه باشد ظاهر خواهد شد.

اردیبهشت

شما در حال حاضر برای مقابله با موقعیت‌های دشواری که احتمالاً امروز پیش می‌آیند، بهترین آمادگی را دارید. شما این توانایی را دارید که فراتر از دیوارهای ضخیمی را ببینید که دیگران به عنوان مانع برپا کرده اند.

خرداد

برای مدتی در هدفی که می‌خواستید شکست خورده‌اید، اما اکنون همان کار را بارها و بارها انجام می‌دهید تا به هدف خود برسید. ممکن است دیگران به دلیل بالا بردن استانداردها به طور ناعادلانه ای از دست شما عصبانی شوند، اما شما نباید به این موضوع اهمیت دهید.

تیر

ممکن است افرادی وجود داشته باشند که رویاهای شما را زیر سوال ببرند که اکنون برای شما اهمیت زیادی دارد. به جای هدر دادن انرژی برای رویارویی با کسی که می خواهد شما را از حرکت باز دارد ، باید او را از زندگی خود بیرون کنید.

به افرادی که در دایره دوستان خود هستند که می خواهند شما را پایین بیاورند یا ناخواسته باعث آن شوند، هشدار دهید. این زندگی شماست و هیچ کس دیگری حق اظهار نظر ندارد!

مرداد

شما اکنون در موقعیتی منحصر به فرد برای درک تمام جنبه های مشکلات زندگی خود هستید. در حالی که این به شما برتری فوق‌العاده‌ای نسبت به کسانی می‌دهد که سرشان هنوز در شن‌ها مدفون است، مسئولیت بیشتری در قبال دیگران به شما می‌دهد.

شهریور

ممکن است امروز کاملاً مضطرب باشید. شاید شما یک قرار مهم دارید و ذهن شما درگیر این است که چگونه بهترین تاثیر را بگذارید.

به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر تلاش کنید، آنچه را که می خواهید جلوتر خواهید برد. مهمترین بخش تأثیرگذاری بر دیگران اعتماد به نفس است. آرام باشید بدانید که موفق خواهید شد.

مهر

شاید یکی از آن روزهایی باشد که احساس می کنید نمی توانید هیچ کاری را درست انجام دهید.این احساس ناراحت کننده می تواند به تنش، بی قراری و در نهایت خشم تبدیل شود. احساس نکنید که در حال حاضر باید فردی باشید که هر گونه فداکاری را انجام دهید؛ خودتان را در اولویت قرار دهید.

آبان

ممکن است امروز احساس کنید که باید کمی هیجان را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. ممکن است شخصی را در ذهن داشته باشید که فکر می کنید ممکن است چیزی عاشقانه بین شما باشد. قبل از اینکه قدمی بردارید به اینکه دقیقاً چه می خواهید فکر کنید.

آذر

در حالی که ذهن شما درگیر سناریوهای خیالی است، عقلتان نمی تواند مسیر درست را به شما نشان دهد. اگر می خواهید به صدای قلب خود گوش دهید، ابتدا باید صداهای بیرون از آن را خاموش کنید. آرامش خود را حفظ کنید و سعی کنید صدای درون خود را بشنوید.

دی

ممکن است برای شما دشوار باشد که ایده های خود را به دیگران منتقل کنید، و برای برخی ممکن است ایده های شما بیش از حد خودخواهانه به نظر برسد.

از نظر دیگران، ممکن است نسبت به موقعیت‌هایی بی احساس به نظر برسید. تمام تلاش خود را بکنید تا بفهمید دیگران چه می گویند. قبل از بحث با افراد مخالف، دوباره فکر کنید.

بهمن

نوسانات عاطفی که امروز احساس کنید ممکن است در سطحی باشد که بر روتین روزانه شما تأثیر بگذارد. سعی کنید جزر و مدهای احساسی روز روی استراتژی بلندمدت شما برای تحقق باارزش ترین دیدگاه هایتان تأثیر نگذارد.

اگر باعث می شود احساس بهتری داشته باشید برای خودتان وقت بگذارید، اما دست از کار نکشید.

اسفند

نگرانی در مورد شغل شما ممکن است امروز زندگی عاشقانه شما را به حالت تعلیق درآورد، اگرچه این ایده آل نیست، هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید.

اگر زمانی نیاز به لغو برخی از برنامه ها دارید، مطمئن شوید که به اندازه کافی در مورد آن شفاف هستید.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا