آموزش و سرگرمی

فال روزانه جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱؛ به رویاها می رسید!

فال روزانه جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ می گوید برخی از افکار و رویاهای شما در مورد جهان ممکن است امروز با واقعیت یکی شوند.

وقت صبح– افکار واقع بینانه در مورد انتظاراتتان از زندگی ممکن است با خواسته های قلبی شما در تضاد باشد.

فروردین

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، زندگی اجتماعی شما ممکن است امروز پر از فرصت باشد. با این حال، اگر ترجیح می دهید مدتی را در خانه بگذرانید، مشکلی نیست. در غیر این صورت، در معرض خطر ناامیدی از محیط پر هرج و مرج قرار می گیرید.

بعد از اینکه اجبار برای ادغام شدن با جمعیت را کنار گذاشتید، به دنبال راه هایی برای آرامش باشید.

اردیبهشت

شاید شما به دلیل محدودیت های خود از اینکه سفت و سخت و غیر دلسوز به نظر برسید می ترسید. در حالی که این یک نگرانی منطقی است، تغییر کلمات خود با این ترس هنگام برقراری ارتباط می تواند معانی مختلفی داشته باشد.

اما بدانید که همیشه رک بودن را در اولویت قرار دهید.

خرداد

امروز ممکن است فرصتی برای خرج کردن پول برای چیزهای خوشایند پیش بیاید، اما نگرانی در مورد امنیت مالی ممکن است شما را باز دارد. بیرون آمدن از روال عاطفی خود و فکر کردن به فلسفه‌ی امور مالی می تواند به شما کمک کند تا راه درست را پیدا کنید. برای تعیین اهداف و محدودیت های مالی خود وقت بگذارید.

تیر

خواسته‌های متناقض در حوزه‌های مختلف مانند کار و خانواده ممکن است شما را متعجب کند که در کجای زندگی ایستاده‌اید. شما وسوسه می شوید که چیزهایی را که برایتان سرگرم کننده است دنبال کنید، حتی اگر مسئولیت هایتان مانع شما شود. خوشبختانه، شما فرصتی دارید تا درباره ی برخی از تعهدات خود از نو تصمیم بگیرید.

مرداد

یک شوخی زننده ممکن است امروز شما را بترساند. ممکن است فکر کنید آنقدر متمدن هستید که نباید از این دسته شوخی‌ها ناراحت شوید، اما این نگرش می‌تواند منجر به جریحه‌دار شدن احساسات و طغیان‌های عاطفی شما شود. آگاهی از زخم‌های خود می‌تواند به شما کمک کند حتی اگر بخواهید آنها را با دیگران به اشتراک نگذارید.

شهریور

برنامه مالی شما ممکن است روی کاغذ خوب به نظر برسد، اما بهتر است در آن تجدید نظر کنید.

ممکن است یکی از اعضای خانواده شما از طرف شما قول هایی داده باشد و با منابع مالی شما برنامه ریزی کرده باشد.

حتی اگر نخواهید کسی را برنجانید باید در این برهه زمانی خودتان را اولویت قرار دهید.

مهر

جلب توجه ممکن است امروز برای شما کمی استرس زا باشد. ممکن است به نظر برسد که نزدیکان شما صدای شما را نمی شنوند و احساس تنهایی که این امر به همراه دارد ممکن است باعث شود برخی چیزها را اشتباه متوجه شوید.

وقتی به عدم تفاهم با دیگران رسیدید، بهتر است آن را بپذیرید و بحث را خاتمه دهید. اگرچه ممکن است حق با شما باشد، نمی توانید آن را ثابت کنید مگر اینکه به همان زبان طرف مقابل صحبت کنید.

آبان

اگر واقعاً امروز بیشتر به استراحت کردن در خانه تمایل دارید، احتمالاً بهتر است به جای اینکه خودتان را مجبور به سفری کنید که واقعاً دلتان نمی‌خواهد، آن زمان را در خانه بگذرانید. نگران نباشید هرچیزی زمان خودش را دارد.

آذر

اکنون حفظ مرزهای مناسب با دوستان خود می تواند دشوار باشد. ممکن است مایل باشید در مورد جنبه های مثبت موضوعات سنگین صحبت کنید که دوستانتان اغلب از آن‌ها اجتناب می کنند. این مکالمات مفید هستند، اما همچنان شما افراد اشتباهی را برای این مکالمات انتخاب کرده‌اید.

دی

شاید منطقی باشد که امروز جاه طلبی های خود را دنبال کنید.

فکر کردن در مورد اینکه آیا حرفه شما واقعاً سزاوار انرژی است که برای آن صرف می کنید یا اینکه کدام بخش از زندگی شما بیشترین شادی را برای شما به ارمغان می آورد، می تواند به شما کمک کند راه درست را طی کنید.

بهمن

از مجبور کردن خود یا دیگران برای مطابقت با ایده شما در مورد اینکه اوضاع چگونه باید باشد دست بردارید. امروز روشن فکر بودن بزرگترین لطفی است که می توانید در حق خود انجام دهید.

اسفند

امروز ممکن است سود مالی داشته باشید، اما احتمالاً شادی کافی برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

ممکن است پاداش شما بدون اینکه از شما پرسیده شود بین اعضای خانواده تقسیم شود، که می تواند باعث ایجاد تنش شود. اگرچه ممکن است زمان خوبی برای ترسیم مرزها به نظر برسد، اما نکته مهم نحوه برقراری ارتباط شما خواهد بود. قبل از صحبت کردن، صبر کنید تا در یک فاز آرام قرار بگیرید

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا