آموزش و سرگرمی

فال ابجد امروز چهارشنبه 12 مرداد/ امور بر وفق مراد تو خواهد شد!

فال ابجد امروز چهارشنبه 12 مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش وقت صبح، فال ابجد امروز چهارشنبه 12 مرداد به شما پیشنهاد می کند: اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : د ب آ

روزهای خوبی در پیش داری. دلتنگی و تشویش را از خودت دور کن. امور بر وفق مراد تو خواهد شد. اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ج ج ج

آینده ی خوبی در انتظار توست. اگر کمی همت کنی، زندگی خوبی خواهی داشت. راه موفقیت برای تو باز است. اگر نیاز به کمک و یا حمایت کسی پیدا کنی به آن پاسخ خواهد گفت. ترفند بد خواهان را پشت سر میگذاری و به مراد و خواسته ات میرسی. در همه ی امور به خدا توکل کن.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : د ب د

طالع خوبی داری و به خواسته ات میرسی و روزی حلال به دستت میرسد قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی چون صدمه ی بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری، از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد. و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی انشا الله.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : ج ب ج

طالع روشن و عالی داری و این روزها آرزویت برآورده میشود. از دعا غافل نشو و نمازت را برپا دار ، خبر خوشی دریافت میکنی و به شادی و نشاط میرسی. زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت میکند مراقب خودت باش. از پول و درآمد حرام پرهیز کن. آینده خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن و اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : ب د ب

به زودی از بسیاری ازمشکلات و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام میشود. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میشود و در کارهایت موفق خواهی بود.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

حروف ابجد فال شما : ج آ د

آنچه را که از خدا طلب کنی به آن میرسی اما تو نیز باید به عهد خود پایبند باشی و خلاف وعده عمل نکنی. اگر فکر و ذهنت را یکی کنی و در امور به خدا توکل کنی به مرادت میرسی. یک نفر که به تو نزدیکست غیبت تو را میکند تو به آن بی اعتنا شو و به کار خود مشغول باش، به زودی به خواسته ات میرسی انشا الله .

♎ فال ابجد روزانه متولدین مهر

حروف ابجد فال شما : ب ب ج

این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

حروف ابجد فال شما : ب ج ج

به همسر و فرزندانت توجه بیشتری کن ، مواظب مال و سلامتی ات باش .از طرف یکی از خویشان و آشنایان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری.

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط آنکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

 فال ابجد روزانه متولدین دی

حروف ابجد فال شما : ج ج د

طالعت خوب نیست اما به زودی نحوست طالعت و سختی زمانه بر طرف میشود و به مقصود دلخواه خود خواهی رسید. از چیزی در تشویش و رنج هستی بزودی تشویشت بر طرف میشود. کسی در فکر آسیب و صدمه زدن به شماست به خدا توکل کن تا حیله و مکرش برطرف شود. رازت را به هر کسی که رسیدی نگو و در عبادات و نماز کاهلی نکن.

♒ فال ابجد روزانه متولدین بهمن

حروف ابجد فال شما : ب د ج

به زودی مشکلات و غصه‌هایت برطرف میشود اما نباید از کسی توقع نفع ، خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی دوباره می توانی آن را به دست آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه داری عاقبت به نفع تو تمام می شود. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می شود و کارت بالا می گیرد.

♓ فال ابجد روزانه متولدین اسفند

حروف ابجد فال شما : ج د ب

در این روزها طالعت مناسب نیست. بهتر است از عزم و نیت خود که داری منصرف شوی. کسی قصد گول دادن تو را دارد مراقب باش فریب او را نخوری. نمی توانی همه را دوست خود بدانی برخی مردم افکار فتنه انگیز دارند.

اگر کسی به تو نصیحت کرد آن را بپذیر تا از آسیب درو بمانی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا