آموزش و سرگرمی

عکس/ گردنبد عجیب احمدرضا عابدزاده کنار دریا سوژه کاربران شد

احمدرضا عابدزاده، دروازه بان شهیر و پیشکسوت تیم ملی اخیرا تصویری از خودش کنار دریا منتشر کرده است. تصویری که جزئیات آن حالا سوژه کاربران شده است.

وقت صبح- احمدرضا عابدزاده تصویر جدید و خندانش را در کنار ساحل به ثبت رسانده و در اینستاگرام اش به نمایش گذاشته است. اما آنچه مورد توجه کاربران قرار گرفته گردبند عجیب و جالب عابدزاده است.

گردنبد عجیب احمدرضا عابدزاده کنار دریا سوژه کاربران شد

گروهی از کاربران به نامتعارف بودن اندازه و شکل این گردنبد پرداخته اند. اما در مقابل گروهی هم گفته اند که عابدزاده از جوانی تاکنون تصاویری از گردبندهای مختلف اش را به نمایش گذاشته است.

بخش دیگری هم در مورد قیمت این گردنبد عددهایی را اعلام کرده اند.

بخوانید: ویدیو/ شوخی و بازی جالب عابدزاده با حیوان خانگی اش

بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده متولد 4 خرداد 1345 در آبادان دروازه بان سابق فوتبال می باشد.

او با 190 سانتی متر قد در تیم ملی و باشگاهی آنچنان درخشید که لقب عقاب آسیا را گرفت و حالا در دوران بازنشستگی رستوران داری و گاهی مربیگری می کند.

خبر تلخ سکته عابدزاده در 12 اسفند 1380  اشک میلیون ها ایرانی را درآورد، او با سردرد شدید در بیمارستان بستری شد و چند روز بعد بخاطر سکته به کما رفت.

در نهایت بعد از عمل جراحی تا مدتی قدرت تکلم خود را از دست داد تا اینکه برای خارج کردن لخته خونی به سوئد رفت و کاملا درمان شد و به زندگی بازگشت.

عابدزاده حالا چند سالیست رستورانی بنام برگر بار در شهر متل قو افتتاح کرده است و می گوید شاید عجیب بنظر برسد اما رستوران داری حرفه مورد علاقم است. همیشه زمانی که فوتبال بازی می کردم دوست داشتم شرایط پیش بیاید که بتوانم رستوران خودم را داشته باشم و با مردم بی واسطه در ارتباط باشم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا