آموزش و سرگرمی

عکس/ کنایه عجیب و جنجالی کیمیا علیزاده به منتقدان اش!

کیمیا علیزاده قهرمان تکواندو جهان با منتشر کردن عکسی جالب و خاص باز هم با زبانی غیرمستقیم به منتقدانش کنایه زد.

وقت صبح– کیمیا علیزاده بعد از داستان مهاجرتش اخیرا با هر فعالیتی زیر ذره بین کاربران فضای مجازی قرار می گیرد.

مخاطبین کیمیا این روزها جز جملاتی پر از کنایه و تصاویر طعنه آمیز ،هیچ فعالیت دیگری که حاکی از ورزش کردن او باشد در صفحه اش نمی بینند.

علیزاده در آخرین عکسی که از خودش به اشتراک گذاشته باز هم با زبانی دو پهلو خطاب به دنبال کنندگانش نوشته است: مقصدی وجود نداره، همش مسیره! لذت ببرید…

کنایه عجیب و جنجالی کیمیا علیزاده به منتقدان اش!

شاید این جمله شعاری و مبهم کیمیا جوابی برای منتقدانش باشد که این روزها بیشتر از همیشه او را به خاطر پرحاشیه بودنش به عنوان یک ورزشکار سرزنش می کنند.

بخوانید: عکس/ واکنش عجیب کیمیا علیزاده به برنامه مهمونی ایرج طهماسب

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده  در ۱۹ تیر ۱۳۷۷ در کرج و در خانواده‌ای آذربایجانی زاده شد. مادرش اهل استان اردبیل و پدرش نیز اهل شهر زنوز شهرستان مرند است. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ با حامد معدنچی، والیبالیست پیشین، ازدواج کرد.

وی نخستین و تنها زن ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در بازی‌های المپیک، برنده مدال شده‌است.

در ۱۸ دی ۱۳۹۸ برخی خبرگزاری‌ها از بازنگشتن وی از سفر به کشور هلند خبر داده و اعلام کردند که وی در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو با پرچم کشور هلند بر روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

در ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان هنوز موفقیتی بدست نیاورده و در مسابقات قهرمانی اروپا حذف شد.

در المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز او توانست جید جونز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ و نفر اول رنکینگ فعلی دنیا را شکست بدهد اما در ادامه نتوانست به مدال برسد و در المپیک چهارم شد.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا