عکس/ کنایه تند علی کریمی به حادثه قطار مشهد – یزد

علی کریمی ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران، با انتشار جملاتی کنایه آمیز به حادثه قطار مشهد-یزد واکنش تندی نشان داد.

وقت صبح– علی کریمی که همیشه با واکنش های جنجالی خودش به حوادث و اتفاقت خوب و بد کشور سوژه داغ رسانه ها بود، مدتیست درسکوت مبهمی به سر می برد.

او جز با انتشار عکس هایی محدود از ورزش کردن خود در باشگاه به دنبال حاشیه جدیدی برای خود نیست.

اما ساعاتی پیش با منتشر کردن جملاتی پر از طعنه نسبت به حادثه قطار یزد_مشهد ابراز ناراحتی کرده است.

او با هشتگ حرف حساب نوشته است: چه خوب بود میتونستیم وقتی که درد و مصیبتی داریم، ماه ها بخوابیم…

شاید این واکنش تند علی کریمی، سرآغاز شکستن سکوت پر معنای او و ادامه دادن انتقادهایش به حواشی روز باشد.

بخوانید: عکس/ واکنش معنادار علی کریمی و سردار آزمون به ماجرای آبادان

علی کریمی: انگلیس قدرت خاصی به حساب نمی‌آید

علی کریمی می‌گوید دوست داشت ایران با تیم‌های قدرتمندتری همگروه شود و انگلیس در مقابل تیم‌های مدعی جهان قدرت خاصی محسوب نمی‌شود.

به گزارش “ورزش سه”، علی کریمی، هافبک سابق تیم ملی ایران که سابقه بازی در جام جهانی را دارد در مورد این مسابقات گفت: 32 تیم به جام جهانی می‌آیند و اکثرا 190 یا 195 کشور برای شرکت در آن رقابت می‌کنند؛ حال همه کشورها حضور ندارند چون بعضی از آن‌ها عضو فیفا نیستند.

کریمی ادامه داد: همان طور که همه مردم عزیز کشورمان و فوتبال‌دوستان می‌دانند و طبق چیزی که من برداشت کردم همگی از این قرعه خوشحال هستند ولی من دوست داشتم گروه‌ ما قوی‌تر باشد.

چون ما شرایط و سعادت بازی‌های تدارکاتی خوب با تیم‌های بزرگ دنیا را نداریم و طبیعتا این اتفاق در جام جهانی می‌توانست بیفتد که این بار تیم سخت گروه ما فقط انگلیس است.

هافبک تکنیکی سابق پرسپولیس و تیم ملی در مورد انگلیس اضافه کرد: به نظر من انگلیس در مقایسه با دیگر قدرت‌های فوتبال جهان قدرت خاصی محسوب نمی‌شود!

شخصا دوست داشتم تیم‌های بهتری با ما همگروه بودند چون نکته مثبت آن برای ما این است که بلافاصله بعد از جام جهانی جام ملت‌های آسیا را داریم و می‌تواند بازی‌های تدارکاتی خوبی باشد که تیم ملی برای جام ملت‌ها آماده شود.

خروج از نسخه موبایل