آموزش و سرگرمی

عکس/ ژست معلمی و متفاوت هادی چوپان در لندن

هادی چوپان قهرمان مطرح جهانی با انتشار تصویری قابل توجه در صفحه شخصی اش از سفر تازه اش به لندن برای تدریس رونمایی کرده است.

وقت صبح- هادی چوپان قهرمان پرورش اندام ایران و جهان این روزها بیشتر از همیشه در تکاپوی تمرینات سنگین برای ماراتن بزرگ مسترالمپیای ۲۰۲۳ آمریکا است.

البته نباید از این موضوع غافل شد که کسب عنوان آقای مسترالمپیای ۲۰۲۲ جهان سبب شده جامعه ورزشی ایران و حتی خارجی انتظار تکرار این قهرمانی را از او داشته باشند.

عکس/ ژست معلمی و متفاوت هادی چوپان در لندنشاید همین عوامل باعث شده که گرگ پارسی در این مدت از هر تلاشی برای خلق یک حماسه دیگر کوتاهی نکند.

در همین‌ رابطه این قهرمان شیرازی در تازه ترین فعالیت اش در اینستاگرام با انتشار تصویری از سفر تازه اش به لندن رونمایی کرده است.

آقای مستر المپیا که به نظر می رسد برای آموزش و تمرینات حرفه ای تر به اروپا سفر کرده است در یک استوری نوشت:
من برای تدریس و یادگیری به لندن آمده ام و به مادرم ایران برمی گردم.

بخوانید: عکس/ حرف باورنکردنی هادی چوپان به مخالفان اش!

رونمایی هادی چوپان از کارخانه بزرگ اش در شیراز

به گزارش وقت صبح، هادی چوپان بدنساز مطرح ایرانی این روزها با حمایت همه جانبه طرفداران اش به یکی از چهره های محبوب و البته خبرساز ورزش کشور بدل شده است.

هر چند به اعتقاد اغلب کارشناسان فنی قهرمانی پرافتخار این ورزشکار شیرازی در مسابقات مسترالمپیای ۲۰۲۲ دنیا را می توان نقطه عطف کارنامه حرفه ای هادی چوپان در نظر گرفت.

با این وجود گرگ پارسی مدتی است که بیش از پیش در صفحه شخصی اش به فعالیت های حاشیه ای در جهت انتقاد مخالفان اش روی آورده است.

اما آقای مسترالمپیا در تازه ترین فعالیت اش در اینستاگرام اش با انتشار یک ویدئوی متفاوت از خودش از افتتاح کارخانه ای در شیراز خبر داده است.

محبوب ترین ورزشکار مردمی سال ۱۴۰۱ در یک یادداشت نوشت:
چیزی نمونده تا یک کارخانه عضله سازی هزارو دویست متری و ویو زیبا رو ببینید. بزودی اکادمی بزرگ چوپان کلاسیک در شیراز جایگاه خود را ثبت خواهد کرد.

به امید یزدان پاک وخرد
در خاک خود بخواب صد شرف بر تخت منت گذار
امروزمون سیاه سفیده اینشاالله فرامون رنگین.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا