عکس/ ژست غمگین و تودار مهشید جوادی بچه مهندس!

مهشید جوادی بازیگر سریال بچه مهندس عکسی جدید از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، مهشید جوادی در این عکس حالتی تودار دارد و با ژستی غمگین کنار حوض آبی نشسته است.

چرا کارگردان همیشگی «بچه مهندس» را نساخت؟

تهیه کننده سریال «بچه مهندس» درباره علت همکاری نکردن با علی غفاری (کارگردان سه فصل اول سریال) در فصل چهارم این مجموعه، توضیحاتی را ارایه کرد.

به گزارش سیمافیلم، سعید سعدی – تهیه‌کننده سریال – درباره علت قطع ادامه همکاری با علی غفاری گفت: مایل به همکاری با علی غفاری در فصل جدید بودیم.

ایشان از کارگردان‌های خوب کشور هستند که در بخش فیلمنامه شش ماه پیش از شروع تولید با ما همکاری مجدانه و خالصانه‌ای داشتند اما متاسفانه زمان تولید کار با تولید فیلم سینمایی «تک تیرانداز» و کارهای مربوط به مسایل فنی فیلم تداخل داشت؛ به همین جهت نتوانستیم با ایشان همکاری خود را ادامه دهیم.

سعدی ضمن اعلام خبر ادامه تصویربرداری سریال «بچه مهندس۴» با کارگردانی احمد کاوری، تاکید کرد: زحمات خالصانه علی غفاری در مجموعه «بچه مهندس» در یادها می‌ماند.

او درباره ادامه تصویربرداری «بچه مهندس۴» گفت: هم اینک گروه در حال تصویربرداری در فرودگاه مهرآباد هستند و تصویربرداری تا نیمه اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و همزمان کار فنی ما در حال انجام است تا کار را به پخش برسانیم.

این تهیه کننده ادامه داد: البته با تعامل بنده و علی غفاری به آقای کاوری برای ادامه کار رسیدیم که ایشان هم بزرگوارانه محبت کردند و انجام کار را در این شرایط سخت پذیرفتند و ادامه کارگردانی را با ایشان در فصل جدید «بچه مهندس» پی گرفتیم، در هر صورت آقای غفاری بدون هیچ چشمداشتی در حوزه فیلمنامه و ارایه ایده با ما همکاری داشتند و همیشه همراه و همدل با مجموعه بودند.


خروج از نسخه موبایل