آموزش و سرگرمی

عکس/ ژست خانم بازیگر ملکه گدایان با کلاه شاپو

شبنم قربانی بازیگر خوب سینما و شبکه نمایش خانگی عکسی از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، در این عکس شبنم قربانی با چهره‌ای خاص و کلاه شاپو دیده می‌شود.

شبنم قربانی با کلاه شاپو ژست گرفت.

تجربه بازی در هر روزی اکنون با شهاب حسینی در محصولی خارجی

این فیلم که با عنوان اصلی «اولین برف» نیز شناخته می‌شود، اخیرا به بخش نسل جشنواره برلین دعوت شده و داستان آن درباره زندگی پسربچه‌ای ۱۳ساله در یکی از روستاهای فنلاند است که زندگی‌اش باعدم پذیرش درخواست پناهندگی خانواده‌اش دگرگون می‌شود.

نشریه اسکرین فیلم فنلاندی «هر روزی اکنون» با بازی شهاب حسینی را در فهرست مهم‌ترین آثار اروپایی، مورد توجه جشنواره‌های سینمایی در سال ۲۰۲۱ قرار داد.

در این فیلم شینم قربانی بازی قابل قبولی را در کنار شهاب حسینی به نمایش می‌گذارد. فیلم «هر روزی اکنون» را حامی رمضان سینماگر ایرانی-فنلاندی با سرمایه‌گذاری یک کمپانی فنلاندی ساخته و در آن شهاب حسینی در کنار شبنم قربانی ایفاگر نقش‌های اصلی هستند.

این فیلم تا حدودی الهام گرفته از تجارب شخصی حامی رمضان در زمان ورود به کشور فنلاند در سال ۱۹۹۰ میلادی است. «لائورا برن» بازیگر فنلاندی نیز در کنار سینا کشوری و کمیا اسکندری در فیلم «به زودی» ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم در ۶ بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلمبرداری، بهترین صدا و بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (شهاب حسینی) کاندیدای جوایز «یوسی»، مهمترین جوایز سینمایی در کشور فنلاند شده است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا