آموزش و سرگرمی

عکس/ ژست جنجال برانگیز لوکادیا در خانه باورنکردنی اش در تهران

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم پرسپولیس با انتشار تصویر جالبی در صفحه شخصی اش به نظر می رسد از خانه جدید اش در تهران برای مخاطبین اش رونمایی کرده است.

وقت صبح– در روزهای اخیر باز هم انتشار خبری درباره مهاجم هلندی تیم پرسپولیس و گلزن برترش هواداران این باشگاه را نگران کرده است.

چرا که برخی رسانه های داخلی ادعا کردند ستاره تیم پرسپولیس از زندگی در هتل خسته شده و درخواست آپارتمان شخصی از مسئولان باشگاه کرده است.

البته این در حالی ست که همسر لوکادیا به همراه فرزندان اش برخلاف صحبت های اولیه اش در خارج از کشور زندگی می کند و ظاهرا هم قصد بازگشت به ایران را ندارد.ژست جنجال برانگیز لوکادیا در خانه باورنکردنی اش در تهراندر همین خصوص لوکادیا ساعاتی پیش تصویر جدیدی از خودش را در یک خانه منتشر کرده که گویا پاسخ او برای این حواشی به وجود آمده باشد.

او در حالی در این تصویر در حال سلفی گرفتن از خودش است، که نمای بیرونی خانه نشان می دهد که او در یک برج لاکچری در تهران سکونت دارد.

اما با این اوصاف هنوز نمی توان صحت خانه دار شدن این بازیکن هلندی را تایید کرد. چرا که می تواند فقط نمایی از محل زندگی اش در یک هتل لوکس باشد.

بخوانید: عکس/ رایا همسر لوکادیا زندگی لاکچری اش را به رخ کشید

همسر ستاره پرسپولیس قید زندگی در ایران را زد

به گزارش خبر ورزشی، یورگن لوکادیا در حالی از باشگاه درخواست آپارتمان مسکونی کرده که همسرش برنامه ای برای زندگی در ایران ندارد!

لطفاً تعجب نکنید! خود یورگن لوکادیا که اصولا بازیکن کم حرفی است بلافاصله پس از انتقال به پرسپولیس در اولین مصاحبه‌اش گفت: «اول از همه راجع به هوا بگویم که خیلی شبیه اسپانیا است. من در اسپانیا خانه دارم و با خانواده‌ام آنجا زندگی می کردیم و فرزندانم هم آنجا به مدرسه می‌روند.

اسپانیا هم هوا در این موقع از سال گرم است و می‌توانم بگویم که هوای ایران شبیه آنجاست. با این تفاوت که آنجا ساحل‌های زیادی دارد.

همسر من لبنانی است و زندگی در ایران برای او هم تا حد زیادی جدید و ناشناخته است. ولی من واقعا هیچ ایده‌ای درباره زندگی در ایران نداشتم. زندگی در اینجا برای خانواده‌ام یک تجربه آموزنده است.»

بنابراین و به خاطر مدرسه بچه‌ها، همسر لبنانی مهاجم هلندی فعلاً برنامه‌ای برای زندگی در تهران ندارد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا