آموزش و سرگرمی

عکس/ ژست جالب هادی چوپان زمانی که هنوز گچ کار بود!

هادی چوپان قهرمان مشهور کشور و جهان به تازگی تصویر عجیبی را در اینستاگرام اش منتشر کرده که باعث غافلگیری اغلب دنبال کنندگان اش شده است.

وقت صبح- هادی چوپان در سالی که گذشت با خلق عنوان تاریخ سازش یکی از مطرح ترین و خبرساز ترین چهره های ورزشی ایران نام گرفت.

چرا که او توانست پس از سال ها ممارست و جدیت به عنوان تنها ایرانی قهرمان مسابقات جهانی مسترالمپیای ۲۰۲۲ آمریکا شود.
عنوانی که این روزها او را هم طراز و در کنار بزرگان تاریخ ورزش پرورش اندام جهان قرار داده است.

البته کسب این عنوان بی نظیر سبب شده که گرگ پارسی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد و باعث شود او این روزها به طور مداوم در فضای مجازی فعالیت کند.

ژست جالب هادی چوپان زمانی که هنوز گچ کار بود!در همین راستا آقای مستر المپیا در تازه ترین فعالیت اش تصویر عجیبی از خودش را منتشر کرده که با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبان اش روبه رو شده است.

او در این استوری با نمایش عکسی دیده نشده از جوانی خودش که مربوط به سال ۲۰۱۷ است، بار دیگر قدرت بدنی اش را به رخ کاربران کشیده است.

بخوانید: ویدئو/ رپ خوانی باورنکردنی هادی چوپان: خواننده رپ حریف می طلبم!

جنجال جدید “هادی چوپان” در برنامه زنده تلویزیون

به گزارش وقت صبح ؛ هادی چوپان متولد 4 مهر 1366 در استان فارس قهرمان ایرانی پرورش اندام می باشد. از 13 سالگی به پرورش اندام مشغول شده و موفقیت های زیادی را در این راه به دست آورده است.

هادی چوپان عضو با سابقه ی تیم ملی ایران است و با این تیم افتخار آفرینی های بزرگ و چشمگیری داشته است. او در حال حاضر یک باشگاه بدنسازی را در شیراز مدیریت می کند.  از طرف ورزشکاران گرگ ایرانی لقب گرفته است.

قهرمان مستر المپیا در ویژه برنامه نوروزی صدا و سیما که به صورت زنده در حال پخش بود گفت: هر کسی می‌تونه درس بخونه رئیس جمهور بشه؛ اما هر کسی نمی‌تونه قهرمان مستر المپیا بشه!

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا