آموزش و سرگرمی

عکس/ چهره طبیعی و بدون آرایش جورجینا و رونالدو که احتمالا ندیده اید

جورجینا رودریگرز مدل مشهور جهانی با منتشر کردن تصویری متفاوت و عجیب از خودش در اینستاگرام اش از چهره طبیعی و بدون آرایش اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- در روزهای گذشته انتشار تصاویر پر زرق و‌ برقی از چهره گریم شده و مصنوعی جورجینا رودریگرز نامزد رونالدو در رسانه ها باعث جنجال تازه ای شده است.

البته این در حالی است که جورجینا به عنوان یک مدلینگ و‌ سفیر با مجلات فشن معروف اروپایی در حال همکاری است و رونمایی از او با چهره های متفاوت و حتی عجیب و غریب وابسته به فعالیت هایی است که انجام می دهد.

چهره طبیعی و بدون آرایش جورجینا و رونالدو که احتمالا ندیده ایداما برخی از منتقدان نامرد رونالدو معتقدند او قبل از آشنایی با رونالدو چهره ای بسیار معمولی و طبیعی داشته است و اکنون عمل های زیبایی متعدد سبب شده چهره او غیرطبیعی جلوه کند.

در همین ارتباط حالا شریک زندگی رونالدو تصویر تازه ای از خودش منتشر کرده و تلویحا پاسخ کسانی که مدام از او انتقاد می کنند را داده است.

جورجینا با منتشر کردن تصویری عاشقانه از خودش و رونالدو از چهره طبیعی و تقریبا بدون آرایش اش برای کاربران شبکه های اجتماعی رونمایی کرده است.

همچنین او به زبان اسپانیایی خطاب به ستاره جهان فوتبال نوشته است: زندگی من.

بخوانید: ویدیو/ فخر فروشی عجیب جورجینا با مدل آشپزی خاص اش

چکمه های فوق لاکچری و طلایی جورجینا سوژه عربستانی ها شد

به گزارش وقت صبح، پس از انتقال پر سر و صدای کریس رونالدو به لیگ عربستان، این فوق ستاره پرتغالی مورد انتقاد زیادی از سوی رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

چرا که برخی از رسانه های ورزشی مطرح دنیا مدعی شده اند این ستاره فوتبال به سبب قیمت نجومی قرار داد باشگاه النصر روانه لیگ عربستان شده است.

البته این شائبه محتمل این روزها با انتشار تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از سوی جورجینا درباره زندگی لاکچری و بسیار پر زرق و برق شان در ریاض قوت بیشتری گرفته است.

در همین رابطه حالا انتشار تصویر تازه ای از نامزد رونالدو با چکمه هایی طلایی و بسیار گرانقیمت سوژه جنجالی مخاطبان این زوج معروف شده است.

هر چند طرفداران این مدلینگ آرژانتینی معتقدند او به سبب شغل اش و همچنین سفیر برندهای مشهور جهانی از ثروث بالایی برخوردار است و نیازی به پول رونالدو ندارد.

اما منتقدان این زوج پر حاشیه در عربستان همچنان به باشگاه النصر معترض اند و اعتقاد دارند درباره رقم قرار داد رونالدو زیاده روی شده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا