آموزش و سرگرمی

عکس/ چهره جالب ریحانه پارسا در ۱۷ سالگی

ریحانه پارسای جنجالی عکسی از ۱۷ سالگی خود منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، در این عکس او فیگور نوجوانانه‌ای گرفته و چهره‌اش تفاوت چندانی با زمان حالش ندارد.

ریحانه پارسا در ۱۷ سالگی چهره جالبی داشت.

ریحانه پارسا و حضور دوباره در سینمای ایران

این روزها با اکران فیلم سینمایی گشت ۳ که ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران بازی کرده بود حاشیه‌های او دوباره زنده شده‌اند و مردم او را در سینمای ایران می‌بینند. داستان حاشیه‌های فیلم گشت سه چه بود؟

ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران در فیلم پر فروش گشت ارشاد ۳ بازی کرده بود که پیشبینی می‌شد با اکرانش رکورد فروش سال اخیر را جابه جا کند ولی با مهاجرت و برهنه شدن خود باعث توقیف این فیلم شده است.

مسئولان این فیلم در حال رایزنی با مقامات برای مجوز اکران آن هستند و به نظر می‌رسد احتمال دارد این فیلم به زودی اکران شود. سهیلی در حالی خبر اکران فیلم جدیدش را اعلام می‌کند که همین چند روز پیش مرتضی شایسته، تهیه کننده پرکار سینما و دبیر شورای صنفی نمایش از تعیین تکلیف فیلمی خبر داده بود که به خاطر بازی ریحانه پارسا دچار حاشیه شده و در آستانه توقیف قرار دارد.

بر اساس این خبر؛ خبرگزاری‌های هنری از قول شایسته نقل کرده بودند که «قرار است جلسه‌ای در تهران تشکیل تا مشخص شود با توجه به بازی ریحانه پارسا، سلبریتی تازه مهاجرت کرده ساکن ترکیه در فیلم «گشت ارشاد ۳»، آیا جدیدترین فیلم سعید سهیلی مجوز نمایش خواهد گرفت یا نه؟

پرسشی که با توجه به استوری اخیر سعید سهیلی به نظر می‌رسد که به پاسخ خود دست یافته و فرجام سومین فیلم از مجموعه کمدی «گشت ارشاد» مشخص شده است

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا